Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülés fáj jobban? Ha...

Melyik szülés fáj jobban? Ha előbb folyik el a magzatvíz és szárazin kell szülni vagy ha a magzatvíz orvosi beavatkozással folyik el szülés közben? Van különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 07:25
1 2
 11/13 Tubarózsa ***** válasza:

Nekem mindkét szülés fájásokkal indult. Az első cakk-pakk kb 3,5óra volt. Szülőszobán kb 30-40p voltam csak(többi otthon ill mentőbe) doki burkot repesztet, de már nem emlékszem utána pontosan mennyi idő múlva lett meg. A második meg cakk-pakk kb 6óra volt, 2órát voltam a szülőszobán, előtte otthon. Itt 14.55kor -amikor másztam vissza a szülőágyra- folyt el a magzatvíz és 15.00kor lett meg a fiam.

Egyébként az első fájt jobban, ahoz képest a második semmi nem volt..

2023. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10es vagyok, szerintem amúgy 2 egyforma szülés nincs, így aki szült magzatvizelfolyassal kezdődően, meg fajasokkal kezdődően is, az sem tudja érdemben osszehasonlitani. Ha az egyik jobban fájt mint a másik, az sem biztos, hogy amiatt fájt jobban, mert másképp indult....

Amúgy meg ezt úgyse tudod eldonteni, hogy hogy induljon nálad, szóval csak költői kérdés, de felesleges stresszelni magad rajta.

2023. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon fáj, de ez függ a kórházi környezet és a terhes nők fájdalom küszöbétől. Mindegyik babát eredményez.
2023. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!