Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » VBAC “kötelező”?

VBAC “kötelező”?

Figyelt kérdés

5 éve született a kisfiam császárral. Szeretnénk kistesót majd hamarosan.

Most a VBAC-et mindenhol megpróbálják, vagy alapból császároznak? Vagy orvosa válogatja?


2023. aug. 13. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Császár után a legtöbb helyen protokoll a császár, ezt lehet elutasítani és megpróbálni a VBAC utat, ha te ezt nem akarod, senki nem fogja ráderőltetni
2023. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérváron nekem nem engedték az újracsászárt, természetesen kellett a 2.at szülnöm
2023. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Császár után kicsit több, mint egy évvel nekem sem engedték automatikusan a császárt. Meg kellett próbálni a természetes szülést. Végül mégis egyéb okok miatt császár lett.
2023. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a vbac-et nem engedték alapból. Ez nagyon változó. Az adott kórházban érdemes erdeklődni.
2023. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt kell mondani mikor beersz szulni hogy faj a heged. Csip,szur. Akkor visznek csaszarozni. Tapasztalat :D
2023. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is annyira az orvos, inkább kórháza válogatja...
2023. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kórház válogatja.Van olyan ,ahol egyből császár,van olyan ahol meg lehet probálni.Engem megkérdeztek mit szeretnén,de tulajdonképpen rábeszéltek a sima szülésre.Aminek persze megint császár lett,mert arctartásban volt.
2023. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron kötelező megpróbálni a vbac-ot, hacsak nincs eü ok a császárra.
2023. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!