Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pozitív vagy negatív volt/lenn...

Pozitív vagy negatív volt/lenne, hogy a szülésznő tegezne?

Figyelt kérdés
Felajánlotta a vajúdás közben a szülésznő, hogy tegeződjetek. Mit szólsz hozzá? Nekem ez nagyon fura.
2023. aug. 19. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is felajánlotta. Örültem neki, nem kellett még a magázódással is bajlodni.
2023. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jó lenne, de nem vajúdás közben felajánlva. Lehetne egy szülés előtti kérdőív, amit még otthon kitölthetek nyugiban.
2023. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az lenne a fura ha magázódnánk a szülőszobán :D
2023. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Velem vegig magazodott, raadasul max 10 evvel volt idosebb nalam, igy ez nekem furcsa volt.


Nyilvan igy en se tegeztem le, de abban a kiszolgaltatott helyzetben meg erre is figyelni, foleg, hogy fiatal volt, nehez volt.

2023. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szeretném!

Sajnos az a tapasztalatom, hogy tegeződve kicsit többet megengednek maguknak az emberek, elvész a tisztelet...

A szülőszobán pedig, nagyon nem esne jól, ha paraszt lenne velem a szülésznő! Bár, ez sajnos magázódva is igen gyakori.

"Halkabban már", "Ne nyögjön màr, ez a fájás még semmi" és stb beszólások szinte minden kórházban előfordulnak. Ha meg még tegezve mondja ezeket, az még megalázóbb számomra.

2023. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem negatív lenne.

Ő a kórházi személyzet, nem a barátnőm.

Valamilyen szinten szerintem ahhoz, hogy bízzon az ember kell az hogy tekintélye legyen, és bizony a tegező viszony ezt a tekintélyt gyengíti.


(Ezt rontja el szerintem sok tanár is. Szülőknek, sőt diákoknak engedik a tegeződest, majd csodálkoznak hogy nincs szakmai tekintelyük, és semmibe veszik őket.)

2023. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem megkérdeztek, hogy mit szeretnék, egy kis fiatal doktornő volt, úgyhogy a tegeződést választottam. Nekem ez jobban esett, nem úgy éreztem magam, mint a disznó a hentesnél, hanem mintha egy fokkal melegebb, barátságosabb környezetben lennék.
2023. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák. Angolul ez a kutyát nem érdekli például, mindenki hellozik mégsem megalázó senkinek. Kifejezetten kellemes, mert nem érzed a kibacott felsőbbrendűségét az orvosnak vagy a szülésznőnek mint amit a kedves Magyarországon lehet tapasztalni.
2023. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek, mi a könnyebb. Szerintem az a jó, ha megkérdezi. Nekem mondjuk a magázódás jobban bejött a szülésnél. De amikor letegezett az egyik dolgozó a nőgyógyászaton, nagyon nem állt rá a szám a visszategezésre, nem is voltam olyan passzban.
2023. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülésnél ez volt a legkisebb próblémám. A szülésznővel tegeződtem, az orvossal magázódtam, és rohadtul nem érdekelt egyik sem.
2023. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!