Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a NŐI nőgyógyász,...

Szerintetek a NŐI nőgyógyász, vagy a FÉRFI nőgyógyász a jobb? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam nőihez és férfihez is. Nem a neműk érdekelt, hanem hogy mennyire jó szakember.

( egyébként a férfinél fogok szülni)

2010. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én két női nőgyógyászhoz is jártam, de nem voltak valami "gyengédek". Fájt minden vizsgálat, így váltottam. A férfiak szerintem jobbak.
2010. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

férfi! én egyszer voltam nőnél, de nagyon furcsa volt, kellemetlen és sokkal jobban zavarban voltam. A babámat férfinél szültem, nagyon empatikus, megbízható doki. Nem is tudom, hogy valójában van-e különbség a nemek között, biztos női orvosban is és férfi orvosban is van jó és rossz doki.

Én mondjuk nőhöz nem mennék, de tudok olyat, aki férfi doki előtt nem vetkőzik.

2010. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is a nő a furább. Hallottam azt is, hogy durvábbak. Én még nem voltam nőnél. De hallottam egy olyan sztorit, hogy a doktornő segítséget kért a kollégától, mert elakadt a gyerek szüléskor, és nem tudta kitolni. Mert néha rendesen beletérdel az orvos az anyukába, hogy segítsen, ahhoz erő kell. Ezért nem szívesen szültem volna nőnél. De szerencsére nekem nem kellett ilyen drasztikus segítség. Anyuba viszont rendesen beletérdelt az orvosa.
2010. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én évek óta nőhöz járok ,3 hónapja nála is szültem!És semmi pénzért nem adnám!ÉS NEM AZÉRT,MERT NŐ,HANEM MERT FANTASZTIKUS EMBER,SZAKEMBER!
2010. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nő nőgyógyászhoz vagyok hajlandó menni - szégyellős vagyok:)

Nála is szültem, jó volt olyannál szülni, aki már szült, és tudja, hogy milyen.

2010. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam női nőgyógynál is, ő rémes volt. Fájt a vizsgálat és nagyon bunkó volt, méhen kívüli terhesnek kiáltott ki, mert még nem látta a terhességemet.

DE amúgy férfi dokikhoz jártam világ életemben. Nagyon ritka a nő.


Viszont a 2. gyerek egy női szülész-nőgyógyásznál született. Túlhordáskor ő vett fel, ő vizsgált meg. Hihetetlen alapos és KEDVES volt, ha fájt a vizsgálat, akkor óvatosabb volt. Szerencsém volt, mert a szülés napján ő is volt ügyeletben, és nála szültem. Mindent finoman, óvatosan csinált az indított szülésemkor és VÉGIG roppant kedves volt. Ha nőgyógyászként is rendesen praktizálna, hozzá járnék.

2010. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hmm. Szerintem orvosa válogatja. Terhesgondozásra férfihez jártam, viszont nönél szültem. Mindkettövel maximálisan elégedett voltam. Szerintem nem a nemük dönti el, hanem az, hogy ki milyen jó szakember és milyen emberileg...

22/L

2010. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én férfi nőgyógyászhoz járok,de sok ismerősöm van a környezetemben,aki nőhöz járt,de megbánta.Durván vizsgálnak állítólag.Én soha nem tudnék női dokihoz menni...
2010. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontosabb, hogy jó szakember legyen valaki, mint az, hogy férfi, vagy nő. De férfihez járok. Persze intim részeket mutogatunk, de abból kell kiindulni, hogy napi sokalsó testrészt lát, egy időő után az egyik olyan, mint a másik. Szóval a férfi nőgyógyász vizsgálat után, amikor a szemebe néz, a szememet látja, és nem az alsó testrészemet...
2010. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!