Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházban...

A Szent István kórházban szült-e valaki mostanában? Érdekelnének még a Duna Medicallal kapcsolatos szülési tapasztalatok is.

Figyelt kérdés

nov. 17. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Áprilisban szültem a szent istvánban, ha gondolod kérdezz nyugodtan.
nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Duna Medicalban szültem tavaly, illetve most is ott fogok (valószínűleg a jövő héten 😄) kérdezz nyugodtan 😊 vagy lépj be a Duna Medicalban szültem fb csoportba, ott rengeteg szülésélmény, tapasztalat van
nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es: köszi, ha megosztod, hogy összességében milyen élmény volt a Szent István, engem is érdekelne. Milyenek a szülésznők, dokik, csecsemősök, és hogy állnak az egyes beavatkozásokhoz? Tájékoztatnak ezekről, hagynak dönteni? Ill. mennyire alap a gátmetszés? +Ugye nem könyöklik ki a dokik a gyereket belőlem? :)
nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindkettőnél érdekelne, hogy mennyire voltak készségesek az orvosok, nővérek a teljes folyamat során. Tájékoztattak-e arról, hogy mikor, mi, miért történik, kérdésekre válaszolnak-e - normális hangnemben. A csecsemőgondozási/szoptatási infókat jól átadták-e, türemelemmel voltak-e. Kórelőzményt rendesen átnézik-e megérzésetek alapján.


Duna Medicallal kapcsolatban érdekelne külön, hogy minden szempontból szempontból az elvárásoknak megfelelő volt-e vagy maradt-e esetleg hiányérzet. A csoportjavaslatot köszönöm. :)


Szent Istvános kolléganőtől kérdezem, hogy a terhesgondozás hol zajlott, és ha a FESZ-ben, utána mikor volt először a kórházban.

nov. 17. 17:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott, hogy a Szent Istvánban aranyóra van-e és apukákkal mennyire előzékenyek, apás szülésre van-e lehetőség?
nov. 17. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Duna Medicalban szültem idén. Mindennel nagyon elégedett voltam. Orvos, szülésznő, nővérek, csecsemősök stb. mindenki profi és nagyon kedves volt. Nagyon féltem a szüléstől, de hála nekik, szép szülésem volt, szép emlékeim maradtak az ott töltött pár napról.
nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szent Istvánban szült a feleségem 2 éve. Mindenki nagyon kedves volt velünk. Megkaptuk a megfelelő figyelmet és támogatást. Volt lehetőség apás szülésre, segítőkészek voltak velem szemben is és volt aranyóra is.
nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Nekem összességében jó élmény volt nagyon. Én szent istvános orvoshoz jártam terhesgondozásra magánban, csak ctg-re jártam a kórházba. Két szülésznővel találkoztam, mert műszakváltáskor szültem, az első nem volt olyan szimpatikus, kicsit mogorva volt, de a második egy tündér volt, kitolásnál végig magyarázott hogy hogy csináljam, segített tratani a lábamat. Az orvos is aranyos volt, nekem volt gátmetszés (szerintem alapból vágnak, nem tudom hogyha te úgy mesz oda hogy gátvédelmet szeretnél akkor mennyire együttműködőek), de adott hozzá érzéstelenítőt, meg a varráshoz is, nem fájt egyáltalán. Nekem gyors szülésem volt, nem kaptam oxitocint, a branült se kötötték be. Vajúdás közben egy kicsit voltam ctg-n, utána felállhattam volna, meg labda is volt a szobában. Apa ott volt végig, de úgy tudom császárnál nem mehet a műtőbe, de ő kapja a babát. Nálunk én kaptam meg először, aztán a varrás alatt a férjem kezében volt a baba. Utána kb még egy órát ott voltunk hármasban, utána tolt le a szülésznő az osztályra, előtte még fel kellett állnom és elmenni pisilni, ha kellett volna biztos segít.

Egyébként tájékoztattak a dolgokról, kikönyöklés sem volt :)

A csecsemősosztályon alapvetően mindenki kedves, segítenek a szoptatásban és nem adnak tápszert, maximum donortejet, azt is pohárból. Hazamenetelkor azért mondták hogy adjak tápszert mert még nincs tejem. Nem adtam, másnap be is indult, szóval baromi felesleges lett volna.

A csecsemősöknél le lehett adni a babát zuhanyzás meg ilyesmik idejére és a vizsgálatok is előtted zajlanak.


Azt mondanám összességében hogy kedvesek és jót akarnak, de nem árt ha az embernek van véleménye és tisztában van azzal mit akar (bár ez mindenhol így van szerintem).

nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve császároztak Duna medicalban. Mindenki kedves volt,szépen megmutatták hogy kell fürdetni,pelenkázni,volt szoptatási tanácsadó is. A kaja isteni volt,csak 1 paraszt éjszakás nővér volt. Az egyedüli ami zavart az az A38-as hajó tuc tuc zenéje,de volt nálam füldugó.
nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat. :)
nov. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!