Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes a kórházba hordozható...

Érdemes a kórházba hordozható kézi bidét vinni?

Figyelt kérdés
Szerintetek szülés utánra érdemes, te hasznaltad?
nov. 22. 11:47
 1/9 babyboom567 ***** válasza:
68%
Mi az a hordozható kézi bidé?komolyan kérdezem
nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne mááár, kíváncsiságból megnéztem. Ha ki akarsz dobni ötezer forintot az ablakon akkor nyugodtan vedd meg.
nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Így is brutál mennyiségű cuccod lesz. Ez totál felesleges.
nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Minek? Ha úgy érzed nem vagy elég tiszta, lezuhanyzol
nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges
nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én vittem a kórházba, de végül csak otthon használtam. Nekem nagyon praktikus volt. Egy 21 hónapos és egy újszülött mellett nem tudtam annyiszor zuhanyozni ahányszor jól esett volna. Ezzel a kütyüvel fél perc alatt megoldottam az alvázmosást, utána sokkal kényelmesebben éreztem magam.
nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk egymás mellett, egy helyiségben volt a WC és a zuhanyzó, így nem is lett volna értelme vinni. Így is sok cuccom volt. Ami jól jött, hogy vittem pár "arctörlő" méretű törülközőt... de nem arctörlésre. Így nem volt gond, ha az egy kicsit véres lett.
nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Én egy üres, kimosott kecsapos flakont vittem "kézi bidé" gyanánt. Bevált.
nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Felesleges, lesz zuhany, plusz vihetsz törölközőt, amit odalentre használsz.
nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!