Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek a jelek lehetnek a...

Ezek a jelek lehetnek a szülés indulásànak jelei?

Figyelt kérdés
Éjjel kezdődött, nagyon feszül a hasam, folyamatosan nyilal a hüvelyem és görcsölget tök össze vissza a hasam alul. Most vagyok 37+1. Van akinek indult igy?
dec. 25. 14:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én örülnék ha indulna, mert a 36-37.hétig kellett kibírni a dokim szerint, mert túl sok a magzatvízem és mondta, hogy ha eddig egyben maradok már jók vagyunk.
dec. 25. 14:13
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja amúgy mielőtt bárki a töltött káposztával jönne, már napok óta nincs étvágyam, így tegnap is egy kis sütit ettem és semmi mást.
dec. 25. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű ezek joslok.

Ha bemesz a zuhany alá és meleg vízre elmulik akkor joslo. Ha nem múlik el akkor éppen szülni fogsz és irány a kórház.

dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek hetekig tartottak, ahogy az étvágytalanság is. Indították végül.
dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem múlik zuhany alatt sem, de nem is olyan vészes, hogy kórházba menjek még. Nekem az orvos akihez terhesgondozásra járok, azt mondta, hogy ha nem vérzek,nem folyik el a magzatvíz, vagy nincsenek 5 perces fájàsok, felesleges bemenni, mert megbeszéltük, hogy ha egy mód van rá , nem szeretnék semmi plusz beavatkozást (oxy), viszont ha idő előtt megyek, meg van az esélye, hogy a folyamat gyorsításaként , bekötnék. Szóval még várok mindenképp.
dec. 25. 15:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is várnék. Viszont figyeld, hogy rendszeresek-e, illetve erősödnek-e, bár nálam az nem jelentett semmit. Viszont percre pontosan ismétlődtek.
dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mintha már rendszeresebb lenne. Bár erősebbnek nem mondanám. Remélem éjjel beindulnak a dolgok.
dec. 25. 17:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Juj kérdező, de izgi 😄 vannak már fajasaid? Hány percesek?
dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát most olyan 6-7 percesek, nem is nagyon aludtam eddig semmit. Nem vészes, de nem is komfortos. Viszont kérdeztem a dokim, szerinte menjünk -e be , de azt mondta, várjuk meg az öt perceseket, ha továbbra sincs se magzatvíz szivárgás, se vérzés, se semmi kóros, meg ha mozog a baba. Érdekes,mert baromira aktív lett a baba, amúgy is az volt,de azt hittem, ilyenkor már nem mozognak annyit .első szülés lesz , szóval nem tudom mi hogy néz ki ilyenkor. Úgyhogy várunk. De amúgy sokkal jobb tényleg ezt a viszonylag passzív időszakot itthon kiszenvedni, mint egy idegen környezetben.
dec. 26. 03:28
 10/19 anonim ***** válasza:
3 és 8 vagyok. Megszületett már? 😍
dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!