Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetesen szültél?

Hány hetesen szültél?

Figyelt kérdés

Hány hetesen szültetek és kisfiú vagy kislány lett?

És hány gramm szülés történeteket kérhetek,nagyon félek a szüléstől (38.5 Hét)



jan. 24. 05:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39
jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

1. 39+6. 3750 gramm 51 centi

2. 39+3. 4350 gramm 55 centi


Ugyanolyan borzalmas volt mindkettő szülés, az első a fájások kezdetétől a végéig 8-9 óra volt, a második durván 6 óra.

De baromi gyors volt a felépülés.


Viszont bármikor újra csinálnám!

jan. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha leírom, attól csak még jobban fogsz félni.
jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kereken 38 hetre. Előtte lévő nap nagyon fájt a derekam, feszített. Hajnalban még jobban erosodott. Lezuhanyoztam, nem múlt el. Kezdett rendszerezodni.

Bementünk a kórházba kb hajnali 5-kor zárva volt a mehszaj, fajast nem mutatott a gép. 2 ora múlva is megnézték, 1 ujnyira már nyitva volt, de fájás szerintük nem volt, amit érzek, az csak jósló.

Elmentünk anyosomhoz, ő közelebb lakik a kórházhoz, utána pedig elmentünk az sztk-ba ahová eleve kellett mennünk aznap nst-re. Ott azt mondta az asszisztens, hogy alacsony a fájdalom küszöböm, mert egyrészt nem mutat a gép fajasokat, másrészt ha a derekam fáj az csak jósló.

Viszont az orvos mondta, hogy már 2 ujjnyira nyitva a mehszaj, menjünk vissza a kórházba, mondjuk meg, hogy ő küldött vissza minket, telefonált is nekik. Azt mondta szerinte legkésőbb hajnalban meg fog születni a kicsi.

Visszamentünk, kb délután 1-volt mikor felvettek, akkor 4 perces fajasok voltak, a gép szerint semmi. Azt mondták ballonnal fognak indítani. Kaptam beontest, utána ment el a nyakdugo, hánytam is egyet, befektettek egy egy ágyas szobában, a férjem velem volt nst-n néztek, néha bejöttek.

Egyszer csak mondták, hogy forduljak az egyik oldalamra, számoljak ki 6 fajast, aztán a másikon is. Az egyiken megvolt, de a másik oldalon 2 után már éreztem, hogy tolnom kell.

Akkor bent voltak vagy 6-an és végül délután fél ötkor megszületett a kislányom indítás nélkül.

Hidegfront volt aznap, viszont azonap csak ő született a kórházban, legalábbis délután .

Nyilván fájt nagyon és baromira zavart, hogy szerintük ez nem szülés, hiszen akkor a hasam kéne fájjon, nekem pedig végig a derekambol indult, de összességében pozitív élmény volt az egesz. Egy ugyanilyennel kiegyeznék márciusban is a 2.kislanyunknál.

Kitartást és könnyű szülést kívánok majd Neked :)

jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

3110 g-mal és 55 cm-rel született

#4

jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40+3 indítottak... Kislány 3300 gramm 50 cm 😊 szüléstörténeteket pedig ne olvasgass, mert vagy mégjobban megijedsz, vagy pedig elringatod magad abba a hitbe, hogy nem fog annyira fájni kibírható... Nos ha ott leszel kicsit sem fogod azt érezni hogy ez kibírható, maximum utána, az idő megszépíti, elfeledteti... Én 1 hónapig elsírtam magam, ha elkellett mesélnem. Azt mondtam, hogy én ezt soha többé nem csinálom végig.. Eltelt 5 hónap, bármikor bevállalnám a következőt 😊
jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kislány 39+5 3350g 53cm

Kisfiú 39+2 2950g 49cm

jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40+4 3600 g
jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Lányom 40 (kiírt nap), 3410g 49 cm

Fiam 39, 3880 g, 51 cm

jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

41 hét indítás.

4250 grammal ès 54 cm született a kisfiam.

jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!