Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérésre császárral szülni?

Lehet kérésre császárral szülni?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan félek a rendes szüléstől, szerintem sokkal több hátránya van, mint a császármetszésnek.

Félek a tágulástól, undorodom tőle, félek, hogy kijön az aranyerem, a gátmetszéstől vagy a szakadástól és az ezekből eredő fájdalomtól,amik utána lesznek.

Ott van még a hajhullás, a fogak károsodása, a szétnyílt hasizom.

Azt mondják a császármetszés után nehezebb a felépülés, de én ezeket sem tartom sokkal kellemesebbnek..

Egyébként a debreceni klinikán fogok szülni.


jan. 25. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

“ Ott van még a hajhullás, a fogak károsodása, a szétnyílt hasizom.”


Nem tudom a kérdésre a választ, viszont ezek, nem attól függnek, hogy hogyan szülsz. Ez a terhesség hozománya tud lenni. Csak hogy tudd.

jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi köze van a hajhullásnak meg a fogak romlásának a természetes szüléshez????

Persze menj magánklinikára, csendes ki egy vagyont és akkor lehet 😀

jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Elméletileg nem lehet, aztán vagy találsz kiskaput, vagy nem.

De azért illúziók ne éljenek a fejedben. A hajhullás, fogak károsodása, szétnyílt hasizom, ennek egyiknek sincs köze ahhoz, hogy hogyan szülsz. Ez mind a terhesség miatt alakulhat ki. A hüvelyed is ki fog tágulni valamennyire, az a hormonok miatt van. A listádból csak az aranyeret meg egy 2-3 centis vágást tudsz megspórolni a császármetszéssel, cserébe 20 centin felvágnak 7 rétegben. Hát, te tudod. Ha van magán orvosod akkor kérdezz rá nála.

jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Elmész szépen egy magán klinikára, kiperkálsz X összeget és jöhet a csm.


Mint 2* sürgősségi és egy program császáros, felhívnám a figyelmed az összenővésekre. A második csm fenyegető hegszétválás miatt volty közben derült ki, hogy a vastag belém megtekeredett,mindenem mindennel letapadt, összenőtt. 2 órás műtétem volt, a lányomat úgy nyomták ki csm közben, mert nem tudták semmit megmozdítani úgy össze tapadtak a szerveim. Másnap fertőzést kaptam. Ma már rohadtul kell félni szinte egy kórházban, nehogy műtét alatt, vagy utána össze szedj valamit. Az inkontinencia lehetőségére, mert bizony csm után is van rá bőven lehetőség, nekem az első kettőnél volt, majd 1 évig. A felszívódó varratok okozta gyulladásra, amit a harmadiknál kaptam.. A második csm után sérvem lett, amit műteni kellett.

A hasizom nem a szüléstől hanem a terhességtől megy szét. A haj pedig a szülés után vissza eső hormonok miatt van.

És a méhsüllyedést sem úszod meg császárral.

jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
🤦 bocsi, szépen átírt mindent a telóm.
jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 25. 15:26
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Maganban kerheted, allamiban nem.


De aranyer, szetnyilt hasizom, gyenge gatizom, hajhullas az nem a szules modjatol fugg, hanem a terhesseg velejaroja. Nem biztos, hogy az osszesben lesz reszed, de pl a hasizma mindenkinek szetnyilik, az tuti. Csak van, akinek gyorsan regeneralodik magatol, van, akinek meg lassan vagy egyaltalan nem. De mindenkeppen erdemes szules utan foglalkozni a dologgal es kulon gyakorlatokat csinalni ra.

jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Államiba is kérheted,lehet kell hozzá valami papír.

2 császarom volt allamiba kijött az aranyerem is és szétnyílt a hasizmom is.

Semmi köze a szüléa formájának ezekhez.

A fogam nem igazán változott,szerintem ez genetika

jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Swmmi bajom nem.volt az elsö császárom után.Nem biztoa hogy neked is lesz összenövésed
jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az sem biztos hogy természetes szülésnél bármilyen komplikáció lenne. Ezt nem tudhatja előre senki. 🤷 De csak azért császárt kérni mert tévhitek élnek az ember fejébe....... Nem mondok inkább semmit.
jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!