Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy szülés után...

Normális hogy szülés után ennyire érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan sírok.Pár napja szültem. A szülés csodálatos volt; a terhességem is. Ránézek a gyerekemre és elsírom magam, annyira boldog vagyok és büszke. Hihetetlen hogy ez a kis csöppség bennem növekedett. Elhajtottam azt a ruhám amibe mentem szülni, és elsírtam magam. Hiányzik a terhességem is, de viszont mérhetetlenül jó hogy végre megszületett. Hormonok miatt lenne ez? Hazajöttünk a kórházból betettem a babám a kiságyba és elkezdtem sírni. Csakis boldogságot érzek és semmi szomorúságot.
jan. 25. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Normális. További sok boldogságot!
jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a hormonok :) elfog múlni csak idő kell kinek 1 hét kinek 1 év
jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. És ez azért jobb, mint a szülés utáni depresszió. Sokan nem örömükben sírnak.
jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik, én is bőgtem állandóan. A kórházban le is csesztek, hogy ha sírok, nem lesz tejem, de lett. Anyám is csesztetett, hogy ha sírok, megijed a baba... De nem tudtam mit csinálni. Utána már azért bőgtem, mert ők felhúztak :D elmúlik.
jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Attól tartottam hogy depressziós kategóriába vagyok de akkor nem.Jól esik sirni, csak állandóan bőgök, pl most is 🤣🥺
jan. 25. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

8 hétig tartott nálam. Már a kórházban is napi háromszor elbőgtem magam. Egyszer azért, mert ez egy csoda, egyszer azért mert atyaég mekkora felelősség, egyszer meg azért, mert borzasztó fáradt voltam. Aztán ez ment hetekig. Egy idő után már azt sem tudtam min bőgök. Anyu sokat volt itt, már csak röhögtünk, hogy EEEZZZ MIII!? Ő is ilyen volt anno velünk, a mai napig elsírja magát egy anyáknapi köszöntésen (már én is...), néha sírt velem a meghatottságtól. Jó buli volt. :D

A kedvenc emlékem: Jött a férjem követlen főnöke látogatóba, hozott ajándékot, hogy ezt a csoport közösen küldi, megköszöntük, gyere be, ülj le, kihúztam a szatyorból az ajándékot, egy nyuszi volt a nevével és mondta a főnöke, hogy a baba születési hosszára készült, vagyis ő is 53 cm. Elbőgtem magam, ő meg csak nézett, hogy most mivan... :D:D A mai napig téma, hogy a frászt hoztam rá, hogy nem tetszik, vagy sértő, vagy mit tudja ő, közben csak meghatódtam, hogy ez milyen cuki figyelmesség már. :D 2 hónap után ezeket mintha elvágták volna. Jó kis bébiblúz volt. Ma is érzékenyebb vagyok, mint gyerek előtt, de azért már nem tolom ilyen durván. :D

jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
olyan irigy vagyok mikor ilyeneket olvasok hogy valaki már itt tart az életben hogy a kisbabáját a karjában tarthatja én meg még sehol nem vagyok pedig annyira szeretnék kisbabát és családot dehát ez van
jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6. Válaszoló! Tudom, hogy nem erre írtad, de nagyon szíven ütött a mondat, hogy azt se tudod miért sírsz.

Nekem anyósom állandóan ezt vágta a fejemhez a gyerekágy alatt, hogy azt se tudom, miért sírok, fejezzem be, meg hogy jó dolgomban bőgök... Teljesen ki voltam bukva, hogy mi hogy lesz, ő meg napi többször átjött számon kérni, hogy ezt vagy azt hogy csinálom. Ha nem engedtem be, akkor hívogatta a férjemet, hogy összeestem a lakásban, nem tud bejönni segíteni...


Úristen de rossz időszak volt! Ha mégegyszer ebben a helyzetben lennék, előre megmondanám, hogy ide nem jön senki, amíg labilis vagyok érzelmileg.

jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as ne haragudj de nagyon buta voltál hogy ezt meg engedted én a férjemmel leültem volna ezt megbeszélni aztán az anyóst elküldeni a bánatba.
jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6# Egyáltalán nem ilyen szitura írtam, ahogy említettem, engem abszolút támogattak, soha nem szóltak egy rossz szót sem, amiért állandóan sírok és legtöbbször azt sem tudom megmondani min. Rövidre zártuk azzal, hogy majd ha tudom, vagy tudnak segíteni, szólok. :)

Szerintem így visszatekintve nagyon vicces. De őszintén szólva benne lenni énsem szerettem annyira. Nem a babánk miatt, hanem a hormonfröccs miatt.

jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!