Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után valamiféle testmoz...

Szülés után valamiféle testmozgás, ha még nem töltöttem be a 6. hetet?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a derekam a sok üléstől és a szoptatástól, hiába figyelek a tartásomra. Nem feltétlenül edzésre gondoltam, de nyújtó gyakorlatokat sem lehet ilyenkor csinálni? Vagy valami könnyed átmozgatást?


Egy hete szültem, természetes úton, gátvédelemmel, így igazából az enyhe vérzésen kívül semmi bajom nincs.


jan. 29. 19:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Babámat pedig még nem tudom kivinni sétálni ilyen hidegbe, leghamarabb 2 hét múlva.
jan. 29. 19:52
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi lesz 2 hét múlva? Tegnap 9 fok volt és ragyogó napsütés. Öltöztesd fel, aztán holnap menjetek sétálni.
jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyerunkanyukam gyermekagyi tornaja pl, egesz jo, nezd meg.

Setalni meg nyugodtan kimehettek, ha nem fuj a szel es nincsenek minuszok. Nalunk ma pl 8 fok volt es napsutes.

jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta hogy 3 hetes koráig ne vigyük ki, csak levegőztessünk folyamatosan.
jan. 29. 20:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Korhazbol hogy jottetek haza? Buborekban? :D Tehat volt mar kint.

Jo amugy persze, ha az teged megnyugtat, tartsd be, amit a vedonod mond. De egyebkent nyugodtan kimehettek :)

jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Volt, de a férjem pont a kapu előtt állt, úgyhogy az egész kb. 2 perc volt csak, míg kiszálltunk meg beszálltunk. Egyik szemecskéje most be is van gyulladva (már a kórházban kezdődött),azóta szemcseppezzük, amíg ez nem javul nem merek vele kimenni ilyen 10-15 percekre. :/
jan. 29. 20:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

8 napos korában mentünk a tesóért a suliba.

5 naposan vinni kellett a gyerekorvoshoz és védőnőhöz


Öltöztesd fel, jobb lesz mindkettőtöknek

jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön szültem, vasárnap hazaengedtek, hétfőn pedig mentünk a gyerekorvoshoz, gyalog. Semmi baja nem lesz, ha kiviszed.
jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán kiviheted és sétálhattok
jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A Gyerünk Anyukám programjait én is ajánlom.

Illetve lightosan lehet hengerezni is.

Egyébként meg iszonyatosan elavult, amit a védőnőd tol. Nyugodtan kiviheted! (Milyen hidegről beszélsz? Még 0 fok alatt sincs és ragyogó napsütés)

jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!