Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ilyenkor is még fejfájás...

Lehet ilyenkor is még fejfájásom a gerinc érzéstelenítés miatt?

Figyelt kérdés
10 napja volt a császár és ahogy mondták, én nem is emelgettem a fejem, talán véletlen kétszer igen, de ennyi. Nem is volt semmi baj fejfájás téren. Viszont két napja néha elő előjön ilyen éles belehasító fájdalom hol a halàntékomba, hol a tarkómnàl (néztem, továbbra is nagyon jó a vérnyomásom), hol a nyakam lentebb eső részénél , vagy a gerincen közepe felé. Lehet ez a gerincérzéstelenítő hatása ennyi idő után, úgy, hogy eddig nem jött ez ki?
febr. 14. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen lehet.de folyamatos a fejfájás?

Igazából ense emeletem a fejem de a beteghordozó valahogy csak átemelt az agyamba ami ugye mozgatassal jár..

Nemem 2 hétig fájt es csak 1 hét után jött elö...mire kiment a sokgyogyszer belőlem

febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem*
febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg nem lehet
febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fáj a fejed ülve vagy állva rosszabb és fekve jobban bírod? Ha igen akkor attól lesz. Ha nem akkor lehet a hormonoktól ahogy ürülnek ki. Vagy ha nem tudsz aludni fáradt vagy attól is lehet.
febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem folyamatosan fáj, csak néha előjön.

Hát hol jobb ülve, hol jobb fekve ,tök változó, aztán meg el is múlik. Akkor a hormonok is közrejátszhatnak, mert egész terhességem alatt nem voltam ez a mindenen bőgős kismama, most meg mióta megszültem a semmin is képes vagyok sírva fakadni.

febr. 14. 16:09
 6/11 A kérdező kommentje:
3! Ha elvileg nem, akkor gyakorlatilag végülis igen 🙂.
febr. 14. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Akkor nem attól. Mert emlékszem, hogy nekem mondta a doki, hogy ha attól akkor fekve elviselhetőbb és igaz ő azt mondta max 3-4 nappal utána fordulhat még elő, de hát tudod a kivételek. Szerintem inkább a hormonok lesznek. Én brutál módon izzadtam éjjel vagy 2 hétig meg igen a bőgés nekem is megvolt.
febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja a bőgés az megy ezerrel 😄.
febr. 14. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd jobb lesz. El fog múlni! Ne aggódj. 😄 7#
febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem 🙂.
febr. 14. 19:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!