Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után zsibbadás?

Császár után zsibbadás?

Figyelt kérdés

Tavaly februárba szültem az első gyerekemet, császárral. Faros volt, így császár lett belőle.

Szülés után pár hónappal elkezdett néha néha zsibbadni a lábam, aztán a karom. Nem igazán foglalkoztam vele, aztán el is múlt. De most 2 napja vissza jött, a karom napi többször zsibbad, és ma olyan hát fájdalommal ébredtem, ilyet még sose éreztem.

Dokihoz 2 hét múlva megyek, de addig is érdekelne hogy volt e másnak ilyen, esetleg köze lehet e a szüléshez .., gerinc szurihoz..


febr. 24. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet köze a császárhoz. Ha a hegedben van letapadás, az simán csinál ilyet. Végeztél hegmasszázst? Érdemes hegkkezeléssel foglalkozó gyógytornászhoz menni. A nőgyógyász ezzel nem tud mit kezdeni. Ő "csak a vágáshoz" ért, a gyógyulás már nem a szakterülete.
febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lábujj viszketés és migrén maradt vissza a császárom után. A lában kaocsán már majd megőrültem, mindenki azt mondta bőrgomba, meg azt hittem lehet, hogy cukorbetegség. De ezeket kizártam végül. Gyógytornászhoz kerültem, családi kapcsolatok révén. Ő mondta, hogy a lábujj viszketés/zsibbadás és a migrén is a gerincérzéstekenítés miatt lehet.

Nézesd meg te is az a biztos. Nekem még azt is mondták, hogy nem minden esetben maga a műtéti érzéstekenítés felel ezekért a fájdalmakért, hanem el is mozdulhattak picit a csigolyák a terhesség vége felé és ideget nyomhatnak.

febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is van némi ilyen jellegű tünetem néha.Zsibbadasnak mondjuk nem nevezném kifejezetten,inkább enyhe szurkálásnak,csiklandozásnak.Olykor az ujjaimban érzem kus területen,mondjuk az ujjpercek végén.Vagy mondjuk a bokám.külső részén,mintha megnyomta volna a cipő.Ehhez hasonlítanám.A derekam gyakran fáj,főleg bal oldalon,a fenekembe sugárzik néha.A hátamban érzem,hogy a csigolyák,minta viszketnének,nem tudok erre más kifejezést.9 hónapja szültem,kb fél éve érzek ezt-azt.
febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!