Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy zajlik a szülés, ha társ...

Hogy zajlik a szülés, ha társ nélkül megyek?

Figyelt kérdés
Lesz ott valaki a kórházi személyzetből, aki támogat vajúdás alatt?
febr. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nincs erre kapacitásuk
febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A szülésznő.

Tőlem megkérdezte mit szeretnénk, ott legyen vagy inkább kettesben szeretnék lenni a férjemmel. Azt mondtam szeretném ha itt lenne. Így kB végig bent volt velem a szülésznő. Javasolt pózokat mikor mit csináljak.

Nyilván ehhez kellett az is hogy aznap valószínűleg nem szültünk sokan.


Szegény férjem meg nagyrészt ült a sarokban, nem igazán tudott segíteni.

febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok azt még hozzáteszem hogy volt egy kB 2-3 órás időtartam amikor kB nem is tudtam magamról a fájdalomtól, totál nem érzékeltem a külvilágot akkor mindegy volt van-e ott valaki vagy nincs mert nem fogtam fel.
febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Bárki lehet a kisérőd, nincs senki aki veled menne, nekem a lányom volt nagy segítség.

A szülésznő csak benézegetett, ötletet adott hogy lehet könnyebb, de ment is tovább.

febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
ha fizetsz dúlát
febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a második gyerekkel pont úgy szültem, hogy senki nem volt aznap. De így is annyira nem néztek rám, hogy a férjem úgy ment ki szólni, hogy már nyomok. Nem úgy tűntek, mint akit fognák a kezem és számolnának velem. Lehet vinni másik rokont, barátot, vagy saját dúlát is, az utóbbi rengeteg praktikus segítséget tud jelenteni. Soten most fogadták el, hogy férj mellé is lehet dúlát vinni, én nagyon gondolkozom rajta.
febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem senki nem lehetett ott, aznap nem is szült senki rajtam kívül így a szobán is teljesen egyedül voltam. A szülésznő 2-3 óránként járt be megnézni, a nővérke “ott volt” a másik szobában (bár akárhányszor oda mentem pont nem volt ott). Végig édesanyámmal telefonáltam pedig az egész vajúdásom éjjel zajlott. Ha nem tudtam volna anyuval se beszélni biztos sokkal rosszabbul viselem.
febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!