Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki már szült, ti voltatok...

Aki már szült, ti voltatok úgy a szülés előtti napokban, hogy legszívesebben elbújnátok a világ elől és antiszociálisak lettetek?

Figyelt kérdés
Eléggé társaságkedvelő ember vagyok, sok barátunk van, de így szülés előtt pár nappal úgy érzem, hogy inkább mindenki hagyjon békén (családom is), zavarnak az érdeklődő üzeneteik. De ha csak jönni akar is valaki, el tudnám sírni magam és inkább kitalálok valamit, hogy nem érek rá. Olyan érdekes ez... más is volt így? Akinek volt ilyen, a baba születése után elmúlt?
márc. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megőrültem a "na mizu?", "egyben vagytok még", "még mindig semmi", "tudom mondtad, hogy szólsz, ha lesz valami, de ugye tényleg azonnal szólsz", és hasonló üzenetektől. Egyszer úgy elszakadt a cérna, hogy kidobtam a telefonom a kertbe. Gyűlöltem terhes lenni, alig vártam a végét, a szülést, a babát, amint megszületett, helyreállt a lelkibékém. De nekem mindkét gyereknél a 36. hét után elegem volt mindenkiből. Utolsó gyerekkel próbálkozunk most, most azon gondolkodom, hogy nem mondom meg a terminust, vagy egy hónappal későbbre mondom, hogy ne csesztessenek.
márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ez szules utan jott elo, az extrem faradtsag miatt. Nyilvanvaloan az ember, ha remegve emel meg egy pohar vizet is, annyira ki van merulve, nem azon gondolkozik, hogy most kivel mikor talalkozzon, ki jojjon at.

Ne legyel szigoru magaddal es nyugodtan lehetsz oszinte. Ha szereto barataid, csaladod van, megertik. Ha nem, ertuk nem kar.

márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból antiszociális vagyok 😅


De a szülés előtt nem változott semmi, ugyanúgy zavart minden és mindenki, mint máskor

márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon befelé fordultam a végén és utána is 1-2 hétig. Volt olyan, akinek egy héttel a szülés után válaszoltam a "na mizu? egyben vagytok még?" kérdésére... Utána viszont nagyon örültem minden társaságnak, sőt extrémen átfordult. Úgyéreztem megőrülök otthon csak a baba társaságában.
márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Evolúciós szempontból teljesen érthető reakció. Minden állat nősténye elbújna ilyenkor, mert sebezhetőbb, védtelenebb, védi már előre a kicsinyeit. 🙂
márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös! Erre nem is gondoltam, ez igaz! :)
márc. 7. 17:40
 7/7 babyboom567 ***** válasza:

Na most képzeld el, hogy nekem ez az alapállapotom mindig,terhesség nélkül is.És mindenki antiszoc, depis,besavanyodott,kiégett negyvenesnek tart.Pedig dehogy,imádom a természetet, az állatokat, a könyveket, a filmeket, a főzést,a csendet, a meditálást, imádok társasjátékozni(7 éves gyerekem van.Vagy pl logikai játékozni pl smart games),imádom a stratégiai/számítógépes játékokat pl elvenar,diabló,vagy a régieket cesar,stb.Ha lenne pénzem, és időm, megtanulnék hegedülni, ez nagy vágyam.

Ha NEM lenne gyerekem, itthonról dolgoznék, mindent házhoz rendelnék, és nagyon keveset járnék el itthonról, az is kirándulás, hajnali/éjjeli séta lenne.

Semmi baj sincs veled, és ha később is a babára akarsz koncentrálni, nyugodtan fejezd ki ezt az igényed.

márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!