Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen apró jelei voltak,...

Milyen apró jelei voltak, hogy közeledik a szülés?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm be a 38.hetet. A nagylanyom 38.hetre született, egyetlen szokatlanabb dolog az volt, hogy előtte lévő nap nagyon fájt, feszített a derekam. Joslom sem igazán volt, nyakdugo is csak beontes után ment el, a hasam sem igazán ment le.

Nálatok mik voltak azok a jelek, amik a közelgő szülésre utaltak? Nem az egyértelmű magzatvíz elfolyasra gondolok.

Pl előtte inkább lusta volt a baba vagy mozgékony, ti hogy éreztétek magatokat fáradtnak vagy energikusnak?

Tudom, hogy mindenkinel más, de szívesen olvasom, mert már minden szempontból kivagyok és nagyon várom, hogy megszülessen.



márc. 15. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmi jele nem volt
márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Távozott a nyákdugó, de nem is tudtam pontosan hogy az az, csak sejtettem. Azt hiszem 1 vagy 2 nap múlva pedig már reggeltől kezdve fájt a derekam, de nem olyan belehalok fájdalom de még is valahogy más volt. Délután már mondtam is a férjemnek hogy úgy érzem én ma este már a kórházban leszek. Hát úgy is volt, 8 óra elteltével pedig megszületett a fiam.
márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

HA ESZEL NE MOST OLVASD EL EZT A KOMMENTET, KÖSZI! ❤️



Nekem szülés előtt olyan irtó hasmenésem volt hogy azt hittem szülök, úgy fáj. Sosem éreztem előtte olyat, mintha az összes

belem egyszerre mozgott volna, és késsel vagdostak volna. Majd jött a hányás is. És az egyszerre. Nem tudtam szólni a férjemnek, mert beszélni sem tudtam, így a mellettem lévő kis kukát vágtam neki a falnak, amit végre meghallott a férjem. Mentő, bevittek, de semmi. Rá 2 hétre szültem.

márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Előtte nap rengeteget sétáltam, emelkedőkre fel, onnan le, újra fel. Hajnalban beindult a fájás, már nem tudtam lefeküdni sem. 11 óra vajúdás után megvolt a Fiam.
márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
38.heten született meg a fiam. Délutántól estig ment a hasam. Ezen kívül semmi de éreztem hogy emiatt van. Közben elkezdodtek a fsjasok enyhén. Éjfélre kórházban voltunk és 4 előtt természetes úton megszületett. Szóval gyors volt.
márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél előző nap feltűnően aktív voltam, mostam több adagot, pakoltam, takarítottam.

Másodiknál hasmenésem volt.

Harmadiknál semmi.

márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmi. Se nyákdugó, se jólsó, se nem ment le a hasam.

Reggel magzatvíz szivárgással mentem be, estére meglett.


Másodiknál 36hetesen lement a hasam, elment a nyákdugó, beilleszkedett. A doki is azt mondta, 1-2 nap lehet vissza.

39+1en voltam nst-n, ami jó lett. Akkor meg azt mondta a doki, mostanában ebből nem lesz még szülés.

Éjjel 5perces fájasokra keltem, 39+2reggelén megszültem

márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon figyeltem magam, várva az apró jelekre, de semmi előjele nem volt, a nyákdugó sem távozott.
márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Ma hajnal óta menzesz szerű gorcseim vannak teljesen rendszertelenül, illetve ma én is nagyon aktív, fitt voltam, pedig alig aludtam.

Persze erre nem alapozok semmit :)

márc. 16. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi.

Este lefeküdtem teljesen nyugodtan aludni, fel háromkor fajasokra keltem, fel négyre a kórházba értünk, ötkor már babaztam ☺️

márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!