Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek használni a Fluomizin...

Félek használni a Fluomizin nevű kúpot?

Figyelt kérdés

A 6 hetes kontrollon írta fel az orvosom mondván, hogy ezt általában mindenkinek felirja ilyenkor. És semmi veszélye nincs. Hát a betegtájékoztatóban meg mellékhatásként a hüvelygombán át , a hüvely és méh vérzésig ezer biztató mellékhatás fel van sorolva.

Volt aki használta és semmi baja nem volt tényleg tőle? Én félek elkezdeni használni.


márc. 20. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
De mire írta fel? Ha mindent rendben talált, akkor én nem használnám. Minek?
márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta, minden oké, van egy kis "habos fluor" a hüvelyben, de ez szülés után tök normális, sokaknak szokott lenni. Ennyi.
márc. 20. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak egy egyszerű gomba elleni kúp. Az orvos látta a kenetből, hogy van benned rossz gomba, felírta, hogy használd. Mi ebben a nehéz?
márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nincs gomba. És a mellékhatása pont a hüvelygomba kialakulàsa, olvastam. Teljesen jó minden ott bent, csak a normál gyermekàgyi folyás van még minimálisan.
márc. 20. 10:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bámelyik gyógyszer mellékhatás listáját elolvasod, ennél akár durvábbakat is fog látni. Egy egyszerű ibuprofennek is. Ez egy gomba elleni kúp, ami az esetek 99%-ban az ég világon semmit nem okoz. Ritkán előfordulhat mellékhatása, amit felkell tüntetni, akkor is ha 10.000 használó közül 1-nél jelentkezett, akinek épp más problémája is volt és ezt váltotta ki nála.
márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan, hogy mindenkinek mindig felírja. Akkor ez nem orvos. Ilyet nem csinálhat.
márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, összekavartam. Bakteriális fertőzésre jó. A gomba meg amiatt lehet(!) mellékhatása, mert a jó bacikat is kiírtja, a hüvel flóra megborulhat és hajlamosabb lehet az ember fertőzésre így. De ha bakteriális vaginózisod van (amire ezt írták), kezeletlenül komolyabb bajod is lehet, mint egy kis gombásodás (már ha lesz, nem biztos), pláne szülés után 6-8hétben, a gyermekágy alatt
márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,elolvastad már egy szimpla fájdalomcsillapító mellékhatását? :D Vagy egy vitaminnak? Jó ég. Akkor ne használd el,az is a te dolgod. Szerintem semmit ne vegyél be,sajnos mindennek van. Láttam én már kritikus májfunkciót egy kis paracetamol után is.

6-os azért itt sok részlet nem derül ki,ki tudja mit látott a doki és mire írta fel. Mindig fenntartással kezelem ezeket a kérdéseket. Egy ismerősöm mesélte,hogy befektették a végén a terhességnek,de hát semmi baja,hisz mondták is és nem érti. Feleslegesen fekszik bent napokig szidta őket,aztán csak kiderült,kibukott,hogy nyomós okuk van és éppen a méhlepény alig működik már. Vannak ilyenek.

márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8! Írtam. Egy kis "habos fluort" látott a hüvelyben a doki, jelentsen ez bármit is. Ennyi.
márc. 20. 10:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha bakteriális vaginózisra való, akkor veszek Idelynt és inkább azt használom el.
márc. 20. 10:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!