Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indult igy valakinek?

Indult igy valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Indult valakinak CSAK derekfajassal a szulese?

Nem az elso babam, viszont naluk alhasi gorcsok is voltak nem csak keresztcsonti fajdalom.

10-12percenkent jonnek, 38-41 masodpercig tart es ilyen lukteto, hatba sugarzo erzes. Teljesen tudatlannak erzem magam🤦🏻‍♀️😂



#szülés #braxtonhicks
ápr. 1. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első lányomnal igen. Haza is küldtek, hogy joslo, a gép sem mutatta a fájást. Végül 3 óra múlva született meg a lányom.
ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek erősödtek nekem fel. Minden fájásom derékból indult, majd onnan "jött előre" az összehúzódás.
ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Ha rendszeresek vagy erősödnek, akkor érdemes készülni. Hány hetes vagy?
ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
36+4 🤷🏻‍♀️
ápr. 1. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

36+4-nél kezdődött ugyanígy.. Egésznap fájt a derekam, de úgy voltam vele, hogy ez a terhesség vége felé természetes, plusz egésznap a gyerekszobát pakoltuk, takarítottuk, hogy minden pöccre kész legyen. (Szülés előtt 1,5 hónappal költöztünk, a gyerekszoba maradt utoljára)


Szóval nem igazán törődtem vele..

Aztán este 10-kor hullafáradtan beájultam az ágyba, feküdtem 3 percet, éreztem egy rúgást, hallottam egy pukkanást, felpattantam, és el is folyt a magzatvizem..

Másnap délután 36+5-re (17 óra vajúdással) megszületett a makk egészséges PICi fiam. (2760 gramm, 46 cm)

ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is derekfajassal indult a szülés. Este voltam NST-n (bent feküdtem már a kórházba második éjjelt töltöttem volna) ami semmit nem mutatott minden a legnagyobb rendben volt. Este 9-10 körül éreztem hogy fájdogal a derekam.. de nem igazán érdekelt még lefeküdtem aludni. Aztán éjfélkor arra keltem hogy fáj a derekam a hasammal együtt hol erősebben hol gyengébben.. pont annyira hogy aludni ne tudjak, ráadásul 4-1 percesek voltak a fájások ugyhigy pihenni egyáltalán nem tudtam.

Megvizsgáltak de még csak épphogy elkezdett felpuhulni a méhszáj.. 2 órán keresztül setalgattam a folyosón a kórházban, aztán 2 után szülőszobára küldtek ott szenvedtem tovább aztán végül reggel 9:42-kor megszületett a babám.

40+1 napon.

ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na így döntse el az ember, hogy szimpla derékfájás, ami azért a terhesség vége felé 80%-ban jön vagy több annál.
ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!