Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van bármilyen statisztika...

Van bármilyen statisztika első szülés várható időpontjáról? Valóban hamarabb jön elő első szülésnél?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
39+2-re szültem. Szerintem pont időben jött.
ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkati kérdés, meg ezen kívül még 1000+1 dologtól függ, nem attól, hányadik terhességed. Nekem indítani kellett, nem hatott, 40+6on csaszaroztak. Semmi jele nem volt, hogy én valaha az életben szülni fogok 🤣 de ismerek olyat, akinek hamarabb beindult. Nem kell az ilyenekre adni. Nem látunk a jövőbe, neked hogy fog alakulni, és ne is gorcsolj rá, mert azzal artasz magadnak a legtöbbet. Sodrodj az árral :)
ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nem is lennénk idegesek alapesetben.

Csak párom egy kb 80 fős építkezést vezet, ahol már fél éve kérte ki a szabadságot a szülés előtti 2 hétre és az utána való két hétre.... És nincs senki sem, aki helyettesíteni tudná előbb.. de mindenképp szeretnénk együtt végigcsinálni.

ápr. 23. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát előbb szerintem nem sok esély van rá, az azért ritka szerencsére.
ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hála az istennek! Köszönöm szépen!

Interneten annyi mindent olvasni erről.... Valahol azt írják első baba előbb jön.. valahol cáfolják... Köszönöm

ápr. 23. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát jöhet előbb, nem mondom, hogy nem, de szerintem azért ritka esetek, hogy mondjuk 3-4 héttel a kiírt nap előtt jöjjön. Általában inkább rahuznak a babák mostanság.
ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt túlhordtam 3 és 5 nappal 😄
ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 37+3 naposan szülte az első babáját, nekem az első babám 40+1-re született. (7 hete🥰)

Ennyire változó.

ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

40+5 , sürgősségi császárral

23 évesen

ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!