Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. hetes kismama vagyok,...

36. hetes kismama vagyok, sokat görcsöl a hasam, a szám bedagadt és az orromon is látnak valamit, lehet, hogy előbb jön a baba?

Figyelt kérdés

Legelőször tegnap volt az,hogy egész nap görcsölt a hasam természetesen óránként-két óránként változó volt.

Máskor is görcsölt csak nem egész nap.

Ma is jönnek a görcsök.

Tegnap mondták nekem,hogy bedagadt a szám az orromon is van valami változás és dec. 3ra vagyok kiírva,de így lehet, hogy hamarabb jön a baba?


2010. nov. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az orrom épp 36. hetesen dagadt meg, még a dokim is megjegyezte, ennek ellenére a baba csak 40 hét 3 napra érkezett meg. Addig bedagadt nózival járkáltam. :)

Néha volt mensi-szerű görcsöm is, de végül nem indult meg előbb a szülés.

Ha viszont sokáig megmarad a görcsölés, és erősödik is akkor lehet, hogy előbb jön majd a babád.

2010. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek jóslófájások, ezek van akinél a 7. hónapban már jelentkeznek. de azért elmennék orvoshoz, vagy legalább védőnőhöz
2010. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a helyedben én is inkább elmennék, ha megint egész nap fog görcsölni.Nekem úgy volt, hogy vasárnap éreztem, hogy görcsölgetek, nem is kicsit, de kb 1 óra múlva elmúlt, majd este megint görcsölgetett, de megint elmúlt. Utána semmi. Majd kedden hajnal 2-kor arra ébredtem, hogy görcsölök, meg mintha valami "jönne belőlem"... (utólag: ez a magzatvíz volt.) Reggel 5:40-kor pontban a 37. héten megszületett a kislányom...:)))
2010. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma és holnap kettős fronthatás van. Ez okozhat kellemetlenségeket. Én még várnék egy kicsit a dokival, de egy telefont megér.
2010. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem kb. a 38. héttől mondogatták, hogy bedagadt az arcom, meg hogy leszállt a hasam, a 42. héten szültem a fiamat. Most meg holnapra várjuk a kisöcsit, már 4 hete vannak keményedések meg görcsök, de sehol semmi. Azért majd a dokidnak említsd meg, de ebből szerintem sokat nem lehet levonni.
2010. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!nekem szülés előtt 2hétell dagadt be a szám:)azt mondták hamarabb meglesz-2nappal a kiírt időpont előtt szültem!ha nagyon vizes az arcom,ellenőrizd a v.nyomást!nehogy a magas vnyomás miatt legyen a vizesedés!menj el a vnőhöz!ja-a jósló fájás kb.1héttel szülés előtt jelentkezett!sok egészséget,és könnyű szülést!írd meg h mi van veletek!
2010. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!