Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után a vágás (...

Császármetszés után a vágás ( heg) az egész életen át megfog lásztódni vagy elmulik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy csak egy halvány csik marad, vagy semmi, vagy erősem látszódni fog?
2009. jan. 14. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Eltűnni biztosan nem fog. Ha máshol összevarrnak, az a heg sem tűnik el.

Én csak a tesóm vágását láttam, neki kicsit halványodott, de valami hentest foghatott ki, mert hosszában vágták fel a hasát, nem keresztben! Mindezt három éve. Vagy akkor még nem volt szokás keresztben vágni?

2009. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ma pontosan 5 hónapja szültem császárral, és a heg már kezd halványulni. Már sokat mütöttek mással is és teljesen halvány fehér csíkok maradtak csak. De ez bőrfüggő is, mert van akinek csúnyán forr a bőre.
2009. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónapja császároztak, már halványodik a heg. Eltűnni nem fog, viszont ha a doki jól csinálj a legkissebb szexi bugyi is eltakarja. :))
2009. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az első gyerekemmel császároztak, 6 éve. Bikinivonalban vágtak, bugyiba, vagy fürdőruha alsóban egyáltalán nem látszik. Egyébként sokat halványult, és oldalt el is tűnt pár centi.

Remélem érhetően írtam:)

2009. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö hét éve a második kilec hete mind kettö heg nagyon szépen gyogyult egy vékony kis csik látszik.
2009. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog látszódni, de pár év múlva majd csak az veszi észre, akinek mutatod. Egyébként gyógyszertárban lehet kapni olyan krémeket, amik segítik a seb gyógyulását. Pl. curiosa.
2009. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!