Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórház...

Budapesten melyik kórház szülészetét ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
Várom a pozitív és negatív tapasztalatokat! Kórházat vagy orvost válasszak először???
2009. jan. 16. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A SOTE I. számút választhatod, ha nagyon jó orvost szeretnél. A baba születése után a csecsemőosztály viszont borzalmas.

Szerintem nézz körül, nyilván fontos a kórház maga, de a legfontosabb, hogy egy normális, megbízható, kedves, segítőkész orvosod legyen! És tapasztalatból mondom, nem árt szülésznőt sem választani!!!

2009. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sote 2.Az még jobb mint az egy!! Ott nagyon rendes mindenki:-))Belsős vagyok!
2009. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az istván kórházra voksolok :)
2009. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy miért? Bababarát kórház?
2009. jan. 16. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
MÁV kórház, (illetve mostmár ÁEK), orvosként Dr. Gulyás István. Én nála szültem, maximálisan meg voltam elégedve, a kórházzal is, 3 ágyas szobák, külön fürdőszobával, veled lehet a baba, ja és látogató nem jöhet be a szobába, így nyugi van.
2009. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az Istvánban fogok, mert ott dolgozik a mődokim. De ha nem lenne ott, talán ezek miatt nem választanám: a baba az első éjszakától fogva veled és 4 másik kismamával van, akikhez reggel 7-től este 8-ig jönnek be a szobába az idegenek. Tehát átlag min. 8 tök idegen látogató van körülötted, akik hordozzák be a bacikat és esetleg még el kell tűrnöd őket amikor szoptatsz, mert nincs bennük annyi belátás, hogy kimennyenek... Erre azt mondják a kórházi dolgozók, hogy erősödik a baba immunrendszere. A legnagyobb dilemmám most, így a 35. hét környékén, hogy mekkore és mennyi ruhát vigyek be a babámnak, merthogy sajátban vannak a gyerekek. De lehet, hogy mindezek ellenére szeretni fogom ezt a fajta baba-mama barát módot.
2009. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Margit kórházban szültem tavaly (pont akkor nyitották meg újra) és nagyon jó tapasztalataim vannak! A szülőszobák nagyon szépek, de a gyermekágyas rész is, minden fel lett újítva. Nagyon kedves volt velem mindenki, én a saját orvosomnál szültem de az ügyeletesek is nagyon aranyosak voltak. A kórház bababarát, a baba szinte 24 órán keresztül lehet veled (kivéve első éjszaka, mert akkor elviszik megfigyelésre, és minden este fürdetésre is elviszik). 3 ágyas szobák vannak, de kérhetsz 1 személyes szobát is (azt hiszem 10 000 Ft/éj) - de szerintem sokkal jobb, ha vannak szobatársaid, legalább van kivel beszélgetni. Nagyon jó dolog, hogy a látogatók nem jöhetnek be a szobákba, sőt az osztályra sem, az üvegajtóhoz lehet vinni a babót megmutatni. Én nagyon ajálom ezt a kórházat!
2009. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kútvölgyiben szültem, szerintem szuper kórház! Szépek a szülőszobák, és nagyon jók a szakemberek: az orvosok, a szülésznők, a csecsemős nővérek...

Amíg a kórházban vagytok, addig a baba kap ruhát, pelust, meg amire még szüksége lehet, ha esetleg pótlás kell, akkor anyatejet kap! A mama kap szülés utáni betétet, kisebbet is, nagyobbat is. Van fejőgép, amit lehet használni.

A baba nonstop a mamával lehet, ami nagyon fontos!


Szerintem kórházat válassz előbb, mert nem mindegy, hogy milyen körülmények között vajúdsz, pl közös vajúdótól én rosszul lennék! Minden kórházban van legalább 1 jó doki, amit a kórház után ki tudsz választani.

2009. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Istvánét.Bababarát.Tavaly született ott a babám,és én teljesen elégedett voltam.A szülőszobák(egyszemélyesek) és a személyzet(profi,segítőkész) nagyon jó.A baba végig veled van,és engem nem zavart,h 5 személyes kórterembe feküdtem(van kisebb is).És mivel mi kismamák tekintettel voltunk egymásra,ha pl.hozzám jöttek és láttam,h a másik kismama alszik,vagy pihen,vagy kimentünk,vagy halkan beszélgettünk.És az egy butaság,h veszélyes a babákra.Nem tartom valszínűnek,h már sok éve működhetne ez a rendszer,amennyiben a babákra bármilyen negatív hatása lett volna.Én orvost választottam,és mivel a dokinőm, itt praktizál,hát jöttem ide.
2009. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a SOTE I-et ajánlom. Nem lényegtelen, hogy van koraszülött osztálya, illetve gyakorlatilag mindenre fel vannak készülve. Nagyon jól felszerelt klinika, a legnagyobb koponyákkal.
2009. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!