Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 18-19...

Császármetszés után 18-19 hónappal tudtatok szülni természetes uton? Mennyire segít a homeópátia?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok és nagyon szeretnék rendes szülést mert a felépülés könnyebb meg persze szeretném ellátni a családomat.Kisfiam 19 hónapos..
2010. nov. 30. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek sikerült. Én is ebben a cipőben járok, 16 hó lesz a kicsik között, én is 38 hetes vagyok. az orvosom mondta, h császárra készülünk, de nem zárkózunk el semmi elöl. engem 39 hetesen befektet a kórházba. a védőnőm szerint is nagyobb az esély a császárra. a homeopátiával kapcsolatban én nem szedek semmit, szerintem hinni is kell benne. vkinek jó, vkinek nem ér semmit, az a baj, h később nem lehet kipróbálni h anélkül is sima szülés lett-e volna.
2010. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem már nem segít. az árnica segíti a sebgyógyulást, de ez már lényegtelen, nem befolyásolja a legnagyobb kockázatot: a hegszétválást. Az a baj, hogy császár után 18-19 hónap esetében az első legkisebb gondra is azt mondják, hogy császár. mivel be is fektet a doki, tudni fogják ha vajúdni kezdesz. szóval szerintem ne nagyon reménykedj - ne haragudj, tapasztalat.
2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
általában ennyi idökülömbségnél császározni szoktak a hegszétválás miatt!állítólag ez a bevált tendencia
2010. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés, bár offolok, én még csak 28 hetes vagyok, és 17 hónap lesz a gyereke között. Most 14 hónapos a lányom.

Nekem azt mondta a dokim, ha befordul (mert jelenleg faros Ő is mint a nővére volt) akkor megpróbáljuk a sima szülést. Ha meg marad faros, akkor császár.


Nem tudom, de nagyon gondolkodom rajta, hogy legyen. Ugyanis ilyenkor se oxitocin, se semmi, a lányomnál programozott volt mert nem fordult be, így nem volt vajúdás sem. A császár után nagyon gyorsan gyógyultam, tudom már mire számítsak. Félek a hegszétválástól és hogy hirtelen kapkodni kell. Meg nem fog hagyni hosszasan vajúdni szerintem, ha nem tágulok (lányomnál amúgy végig zárt volt a méhszáj).


Könnyű szülést, és majd írd meg hogy mi lett, ha nem felejted el! És Kedves 2. Te is írj majd!

2010. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát már papiron korházba fekszem.Azt mondta a dokim,hogy megprobáljuk de ha nem megy nem fogja eröltetni. Jelenleg a sebem 5 mm vastag

köszönöm a tanácsokat..

2010. dec. 1. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Kismamába szokott írni Fodor Marcsi. Elsőre császárral szült, rá másfél évre simán, aztán 6 év múlva gátvédelemmel. Talán az Istvánban szült, de nem vagyok benne biztos. Ott nagyon természetes szülés pártiak. Az Imrében is ritkán császároznak.


A homeopátia meg valakinél beválik, valakinél nem. Szervezetfüggő.

2010. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, hogy vagytok? Mi újság? Megszületett a babád? Mesélj!


Minden jót!

4. válaszoló

2010. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4 válaszoló.

igen sikerült megszülnöm 1 óra 47 perc alatt a kislányomat.3kg75 deka és 53 centivel.Nagyon hamar tágultam és az orvosok is meglepődve néztek rám egy csoda voltam :)

2011. jan. 4. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

4. válaszoló :)

2011. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! :)
2011. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!