Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült-e valaki Dr. Ombódi...

Szült-e valaki Dr. Ombódi Róbertnél Békéscsabán? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ő a fogadott orvosom. Elégedett vagyok vele, kiváncsi vagyok, hogy másnak milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat!

34 hetes


2009. jan. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az offért, de engem érdekelne a doktor úr, mint nőgyógyász. Van róla tapasztalatod, illetve valakinek van? Most szánom rá magam lassacskán, hogy elmenjek nőgyógyászhoz és rá gondoltam, mert volt nálunk suliban előadást tartani 1-2 éve... Szóval minden info érdekelne. Tényleg bocsi az offért. Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok! :)
2009. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elégedett vagyok vele, mindig lelkiismeretesen végzi a munkáját. Ha még nem választottál orvost, akkor csak ajánlani tudom!
2009. jan. 25. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szépen köszönöm! Hogy tudnék hozzá menni? És mennyibe kerül egy vizsgálat nála? Fiatal lányokkal is olyan rendes vajon, akik akkor mennek először és félnek ugye a vizsgálattól?
2009. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kórházban rendel kedden és pénteken 16 órától. 5000 Ft a vizsgálat.Bejelentkezési szám: 66/637-076, ezen a számon megmondják pontosan, hogy hova kell menni. Szerintem a fiatalabbakkal is rendes. Minden jót!
2009. jan. 25. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném megtudni,hogy mennyiért vállal a doktor szüléslevezetést?
2012. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle személyesen.

Egyébként én ajánlani tudom, én nála szültem.

2014. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!