Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek már a szülés jelei?Hajnal...

Ezek már a szülés jelei?Hajnal 3-tól reggel 7-ig görcsölgetett a pocakom, nem nagyon, de elég szabályos időközönként.

Figyelt kérdés

Ezenkívül tegnap óta szörnyű hányingerem van.A baba meg leköltöztött egészen alulra és nyom. Tegnap Nst-n leesett a szívhangja 2-szer...

Ma vagyok 39+1hetes


2009. jan. 26. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyanús, sok sikert és boldogságot! Feküdj egy kád meleg vízbe, ha elmúlnak a görcsök akkor annyi, ha nem, akkor ez bizony szülés... :)
2009. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Remélem:-))) Köszi:-))
2009. jan. 26. 10:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Otthon vagy még? Vagy drukkolhatunk?!
2009. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Még itthon, ugyanis most nem fáj:-(((( A hányinger egyre rosszabb...háát ez egyre furcsább, bár mindenkinél más nem igaz? Nagyon szeretnék már a kórházba menni,mert már igy is több mint 4 kiló..én meg lassan ezer...csupa víz...

Köszönöm és drukkoljatok tovább légyszi!!!

2009. jan. 26. 13:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! A második vagyok. Mi a helyzet? Hányinger továbbra is? A front biztosan beindítja ha még eddig nem történt semmi. Talán estére vagy éjszakára. Én is mennék már :) 39+3 km
2009. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Biztos Te is hasonlóan érzel mint én...:-))) Remélem neked is beindítja a front, bár most nem tudom mikor lesz legközelebb, utoljára szombaton volt,és egy pár ismerősöm be is vonult...:-))
2009. jan. 26. 16:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen én is érzek már "jeleket". Keményedéseim vannak folyamatosan, csak fájás nem kíséri. De éjszaka nem tudok pihenni csak forgolódok, és a szülés jár a fejemben állandóan. Holnap megyek NST-re. Kitartás!!!
2009. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! utolsó vagyok. Mi még egyben, de fáj a fejem, rossz a közérzetem. Ti hogy vagytok?
2009. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Még mindig itthon...Jó hír: kettős front van ma:-)))Voltam látogatni a kórházban és tele van, mindenki szül....Remélem estére mi is megyünk:-))) szorítok Neked!!

Nekem ma nincs tünetem, hacsak nem az,hogy végre átaludtam az éjszakát!!!

2009. jan. 27. 12:07
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elég jól aludtam. Az NST-n sem volt semmi különös, csakhogy elég aktív még a babám. Pénteken leszek 40 hetes. Még nem érzem a frontot. Talán ma estére....:)
2009. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!