Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetesen kicsi az 1744g...

33 hetesen kicsi az 1744g becsült súly?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok és elég nehezen birom már. Van már egy 11 éves fiam akivel a terheségemet fel sem vettem de most nagyon nehezen viselem. Néha ugy érzem nem huzom már tovább. 33 hetes uh-n 1744g-ra sacolták a babámat. Szerintetek mekkora lehet most a súlya? Baj lenne ha megszületne idő előtt?
2010. dec. 29. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyolc hónapos terhes voltam, amikor megindult a szülésem, visszatartották, mert még a baba tüdeje nem fejlődött ki. Ki kellett bírnom a gyermek érdekében. Kitartást kívánok neked.
2010. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megszületni idő előtt:)

A baba akkor jön, amikor ő késznek érzi magát, nem akkor, amikor az anyukája már nehezen bírja (tapasztalat) Kitartás, ennél többet is vállalsz egy gyermekkel, ez a kis kellemetlenség semmi, a babád egészségéhez képest.


Amúgy a súlya jó, 33 hetesnek, de ez csak becslés, akár fél kiló is lehet az eltérés. Inkább fejlődjön még odabent, az a biztos!

Kitartás, egyszer úgyis kibújik:)

2010. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 31 hetes 4 naposan volt kb. 1500 gramm. Ő egy kicsit kicsi, kb. 1 héttel kisebb, mint az átlag. De mondta a dokim, hogy plusz/mínusz 25 dekát rá kell hagyni, mert annyira nem pontosak ezek a mérések. Meg is mondta, hogy tőle többször nem fogok becslést hallani, mert minél nagyobb a baba, annál könnyebb tévedni.
2010. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,34 hetesen becsülték 1770gr-ra.Azonnal CTG-re kellett járnom,meg áramlás vizsgálatra,mert a dokim szerint 3 héttel el volt maradva.Rettenetesen el voltam keseredve,csak ezen járt az eszem.41. héten született meg a kislányom,tehát túlhordtam,3150gr-al.Teljesen normális súllyal,nagyon könnyen megszületett.Te se izgulj rajta:)
2010. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A fiamat a 31 hetes UH-n becsülték 1888 g-ra.34 hetes UH-n 2229 g. Született 3400 g-al a 40. hétre. A lányom 32 hetesen 1823 g-volt,a 36. héten született meg 2300 g-al.

Sok sikert,és sok boldogságot kívánok nektek!

2010. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, tévedhetnek oda és vissza is, nekem pl majdnem 4 kilósra saccolták a kislányom súlyát az utolsó hetekben, már fel voltam készülve, hogy egy kis elefántbébim lesz, erre 3.090 g-mal született. És minden uh-s leletemre a közel 4 kg-os súly volt írva (s engem az utolsó 4 hétben hetente uh-ztak a baba vesetágulata miatt, szóval többször is "elmérték"). Próbálj meg minél többet pihenni, mindig mondják, hogy nincs két egyforma terhesség, ezt most nehezebben viseled, de ettől még ez a babád is ugyanolyan szép és egészséges lesz, mint a másik gyermeked! :-)
2010. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én erre a súlybecslésre nem adok.36.heti uh.-több mint 3 kg-ra becsülte és 4 hét múlva megszületett 2900 grammal.
2010. dec. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!