Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11. kerületben magánnőgyógyász?

11. kerületben magánnőgyógyász?

Figyelt kérdés

Tudtok a kerületben jó áron magán nőgyógyászt? Ki az? Mennyiért vizsgál egy sima nőgyógyászati vizsgálaton, mennyiért terhes vizsgálaton és mennyit kell neki adni a szülésért?

Válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 29. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokimnak ott a kerületben van magánrendelése,viszont a Bajcsyban praktizál. Minden vizsgálatra a XI. kerületbe járok,csak amikor vérvétel kellett,akkor mentem a kórházba.(nem sokszor,azt hiszem eddig 3x vtam) Egyébként 33 hetes ikres kismama vok. A magánrendelésen 10ezret kell fizetni terhesgondozásra,mindig megvizsgál, uh-ot készít,stb...A szülés nála 80ezer. A kórházban természetesen nem kell fizetni semmiért.
2010. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A válaszadótól kérdezném,hogy mi a neve a dokidnak?
2010. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr. Dulka Tibor a neve. Sztem nagyon normális.
2010. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszi szépen!
2010. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Dr. Barna Péter, Szent Imrében vezeti a szülést. 2009-ben szültem nála, ( császárom volt ) teljesen meg voltam vele elégedve. Sosem kapkodott mikor vizsgált, minden kérdésemre válaszolt. Nem hívogatott be feleslegesen, hogy még több pénze legyen. Annyi hátránya van, hogy az UH-t külön végzik, 7000 ft. A vizsgálat is 7000. De! Talán 2-szer kellett 14000 ft-ot fizetnem. Én inkább UH-ra jártam, feleslegesen nem vizsgálgatott. Ha UH volt, akkor csak bevittem hozzá az eredményt, megnézte és mehettünk is. A szülésért én 70000-et adtam, kérdezés nélkül. Én csak jó szívvel ajánlom.

2010. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves utolsó válaszoló, írnál nekem elérhetőségeket?

Szép napot!

2011. jan. 1. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Barna Med Plussz Kft, Dr. Barna Péter

1113 Bp, Bartók Béla út 92-94 IV/23

Tel.: 209-49-49


Én mindig kedden hívom őket időpontért, mert akkor az anyukája van, aki nagyon aranyos:)


Ha kérdésed van, nyugodtan írj.

2011. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!