Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sterilizáltam a mellszívót,...

Sterilizáltam a mellszívót, cumisüveget, cumit amiket viszek a kórházba, mibe tegyem hogy steril maradjon?

Figyelt kérdés
36+4 hetes kismama
2009. jan. 27. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első gyereknél is úgy csináltam hogy beraktam egy zacsiba és vissza a dobozába így nem éri semmi.


Üdv 25 hetes kismami

2009. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én az elsőnél nem sterilizáltam itthon,mert tudtam hogy a kórházban megcsinálják, de most máshol fogok szülni,mert más az orvosom,konkrétan a Péterfybe.

Én is zacsira gondoltam,de valahogy nem tudom elképzelni hogy abba steril marad..vagy azért ennyire nem kell túlzásba esni... :-)


Boldog babavárást,és könnyű szülést!

2009. jan. 27. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire nem kell túlzásba vinni, ahogy írod!

én is sima uzsis zacsiba tettem(persze tisztába)

2009. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is választ!Akkor beteszem egy zacsiba :-)
2009. jan. 28. 08:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg egy flakon sterilizálo folyadék jó szolgálatot tehet, ha másra nem a poharad, evőeszközt elmosni vele, mert a kórház tele van bacikkal.

Könnyű szülést kivánok 28 hetes

2009. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kivasalt textilpelusba tettem bele,egy batyut csináltam belőle.Utána zacsi vagy doboz.

Így kb1-2 napig marad steril.

2009. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, a sterilizáló folyadék is nagyon jó ötlet,és a textil pelus is ( utóbbit már egyébként is becsomagoltam)

Valószinüleg a mellszívó kb. a 3. nap tájékától fog kelleni ( ha kell ), így legalább tényleg steril is marad, a cumit is csak vészhelyzetre csomagoltam, a fiam se cumizott....remélem a lányom se fog..na majd meglátjuk inkább legyen, max majd kidobom :-)



Köszönöm a sok-sok kedves segítséget, nektek is könnyű szülést,és örömteli babázást kívánok!

2009. jan. 28. 09:39
 8/10 anonim válasza:
Nekem a kórházban a csecsemősök sterilizálták, így ezzel nem volt gondom. Esetleg érdeklődd meg, hogy van-e ilyen lehetőség. De szerintem minden kórházban megteszik ezt.
2009. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a kórházakban van mellszívó, meg 3 napig kell csak bentmaradni.

Én a fiamnál nem vittem,mert nem is vettem, itthon is kézzel fejtem ,de azt is csak egy hét után kezdtem.

Igy is 21 hónapig szopott.

2009. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen én is remélem hogy bent is megcsinálják,de ha nem felkészülten megyek :-)

Nekem sajnos a kisfiamnál nem volt tejem egyáltalán nem indult be akármit is csináltam, még így is 5 hétig nyüstöltem..de semmi a végén már a gyermekorvosunk mondta hogy hagyjam abba mert ki készítem magam..

Ezért szeretnék vinni mellszívót hátha segít...


köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok :-)

2009. jan. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!