Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért múltak el a jóslóim?...

Miért múltak el a jóslóim? 39+2hetes km

Figyelt kérdés

32héttől vannak jóslóim.Mostmár elég erősek is és elég sokszor voltak keményedésekkel együtt.De 2-3napja csak este érzek 1-2őt.Kevesebbek lettek.De miért?Ez jelent valamit?

Előre is köszi a válaszokat!!


2011. jan. 7. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad mi lehet az oka, de velem is így volt. A 36. héten azt mondta a dokim, hogy úgy tűnik előbb fog jönni a babám, mert nagyon sok jóslóm volt.

Aztán a 40. hétre eltűntek a jóslók, méhösszehúzódások...szóval semmi nem volt.

Aztán szépen túlhordtam, és végül indították a szülést...

Nem tudom ez miért van, de "érdekes" és nem mellesleg bosszantó.

Reméljük nálad azért nem így lesz, és egyszer csak megindul magától a szülés!

2011. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Először is köszi a válaszodat!

Hát akkor ezek szerint nem csak én vagyok így megnyugodtam.Bár tegnap este azért 4-5x bekeményedtem rendesen de aztán ez is elmúlt.Ma nem olyan eleven a Kislányom nemtudom mi lehet az oka.Lehet hogy az idő?Jaj olyan rossz ilyenkor idegeskedni hogy minden rendben van e vele meg ilyenek.Nem akarok azért befutkosni a kórházba mert hát nincs baj csak kevesebbet mocorog.Meg nincs autónk és hát...amúgy meg 30percre van innen kocsival.

De úgy jól érzem magam csak már nehéz...de neked ezt úgysem kell elmondanom:)Mégegyszer köszönöm a válaszodat!További szép napot!

2011. jan. 8. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!