Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
Szóval már a 20 hét környékén felkértem az orvosomat, aki el is vállalt. Most a célegyenesben vagyok (38+2)!Erre a héten beköpte, hogy nem lesz itthon egy hétig, mert ő megy telelni. Be akar fektetni hétfőtől, hogy szem előtt legyek amíg nincs itthon! Amúgy is bonyolult eset vagyok és csak így itt hagy! Akkor miért vállalt el? Befeküdjek szerintetek?
2011. jan. 20. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
attól függ,hogy mi a bonyolult eset.És átad valakinek?sok doki úgy szokta,hogy párban vannak,és ha az egyik nem ér rá,a másik van helyette.Ha ilyen nála nincs,akkor úgyis ügyeletesnél szülsz.akkor felesleges bent feküdnöd.de jó lenne tudni,mi az a bonyolult eset,hogy igazi válasz tudjak adni
2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komplikált az eseted, akkor szerintem célszerü lenne befeküdnöd. Biztos nagyon rossz lesz de hidd el már nincs sok hátra!:)

Könnyü szülést kívánok!


Ja és az én dokim sem volt a szülésemnél hiába hívták, vidékröl nem volt hajlandó Pestre jönni:( Sajnos ezt gyakran bejátsszák...

2011. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Különböző gyógyszereket kell szednem a terhesség alatt + vérhígítóval kell szúrnom magam! (autoimmun vagyok)Nem mondott semmit, hogy átadott-e valakinek! És azért jó volna ha tudna a másik orvos is a bajaimról.

Köszönöm hogy írtál

2011. jan. 20. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.válaszod alapján azt mondom,feküdj be.Ennyi időt ki lehet bírni,én egy hónapot voltam kórházban szülés előtt és után is egy hetet.kibírtam.Ott biztonságban vagy,nem kell vizsgálatokra bebumliznod a kórházba,nem fogsz pánikolni,ha beindul.
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag Ő még ilyet sohasem csinált, minden kismama meg volt vele eddig elégedve! A védőnők is Őt ajánlották, hogy milyen megbízható és lelkiismeretes. Én meg így befürödtem vele! Ráadásul a baba nyaka köré van kétszer is tekeredve a köldökzsinór! Holnap bemegyek és mindenre rákérdezek, talán még bent lesz délelőtt! Köszi hogy válaszoltatok
2011. jan. 20. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben én is befeküdnék. Az orvosod kissé gerinctelen, szólhatott volna jóval előbb. Gondolom nem tegnap találta ki hogy elmegy síelni...
2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez döbbenet, sajnállak. Az Én dokim is két ünnep között szabin volt, Nekem akkor jöttek korai 33. hetesen vajúdásos fájások, hívtam és ki volt kapcsolva!!!! Az ügyeleten kötöttem ki.


Szóval, hagyd a francba a dokidat, feküdj be, és ragaszkodj hozzá hogy mutasson be egy másiknak akivel meg tudod beszélni a helyzeted. Jah, a hálapénzt a helyedben nem eröltetném!!!


Üdv. 37hkm

2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj kórházba,akár mennyire is kellemetlen,és se mennék szívesen,de ha így alakult akkor ez a legjobb megoldás. És szedj ki mindent a dokidból,de a hálapénz felejtős! Én is be vagyok tojva bár még odébb van. Július elejére vagyok kiírva és tavaly egész júliusban távol volt a dokim,félek hogy most megint akkor megy nyaralni. Én már egy babát szültem nála,de attól még nem vagyunk puszipajtások és megteheti hogy lelép sajnos. Legalább megspórolok egy valag pénzt,csak tudod az egészség fontosabb és nem szeretném ha az utolsó előtti pillanatban velem is ezt csinálná:S Remélem minden OK lesz veletek is.
2011. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!