Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakori kakilás lehet a...

Gyakori kakilás lehet a szülés kezdetének egyik jele? Tegnap délután óta 5 alkalommal kellett, minden esetben "egész" volt, és az eddigiekkel ellentétben szorulás nem kísérte.

Figyelt kérdés
Elnézést a kérdésért, de valahol olvastam és kíváncsi lennék, hogy volt-e valakinek hasonló. 38+6 km.
2011. jan. 24. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia4Lehet tünete.nekem ugyan nem volt,de a sógornőm szülés előtt pár nappal,állandóan a wc-re járt,abból már sejtette hogy jön a baba:-)

Sok sikert,könnyü szülést kivánok!

2011. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szülés előtti nap,szinte egész nap a wc-n ültem,de inkább hasmenásszerűség volt. Nem volt étvágyam,és ha ettem valamit,az ki is jött belőlem.
2011. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor minden esély megvan rá, mert azóta is változatlan a dolog. :)


Remélem, olyan valaki is ír, akinek személyes tapasztalata van a dologról, mert kérdeznék még párat :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 24. 09:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második! Nem vettelek észre :)

Reggel kezdődött neked vagy még előző nap? Arra nem emlékszem, hogy kb mikor indult meg (hány alkalom, óra után)?

2011. jan. 24. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Mindhárom szülésem így kezdődött. Az első a 40. héten, a másik kettő a 38. hét betöltése után indult be. Folyamatosan wc-re mászkáltam:) 100 %-ra biztos voltam benne, hogy kezdődik. Igazam is lett.

2011. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát nem bánnám, ha nálunk is így lenne. Végre ma úgy érzem, hogy teljesen kész vagyok szülni, minden félelem nélkül. :)

2011. jan. 24. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtti nap hajnalban kezdődőtt a wc-re mászkálás,de már akkor a szüléssel álmodtam:-)

Nekem közbe a derekamra is kisugárzott a fájdalom egész nap,estére lettek fájásaim, a doki telefonon mondta h vegyek be óránként 1 nospát,összesen 3-at. Nem mulasztotta el,sőt erősődtek a fájások...másnap reggelre lett meg a fiam.:-)))

2011. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem reggel kezdődött, de akkor még nem tudtam, hogy ez a kezdet. REggeliztünk férjemmel, mikor is vagy háromszor elmentem, de valahogy nem jutott eszembe, hogy gyanakodjak. Utána boltba akartunk menni és a kocsiban a nyákdugó kijött. No mondom menjünk vissza nézzük meg mi is volt ez. Aztán a kórházba mentünk, ott megkérdezték maradok e vagy még nem, mert 1 cm még csak, de ez már az lesz. 3 héttel korábban jött a baba egyébként. Hazajöttünk, aztán 4-re értünk vissza, akkor már voltak fájásaim kellemetlenek. Érdekes volt azt hittem, hogy pánikolni fogok, és rohanni a kórházba, de ehelyett, csak támaszkodtam a fotelunkba, mikor is a férjem szól, hogy szerinte menni kellene. Aztán még le is tusoltam tök jól esett. Este 9-kor lett meg a baba épp 12 órás volt összesen, de a kemény része olyan 4 órahossza volt.
2011. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!