Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésnél hány perces...

Második szülésnél hány perces fájásoknál induljunk be a korházba?

Figyelt kérdés
A kórház kb. 15 percnyire van autóval, ha fájásokkal indul a szülés és nem a magzatvíz elfolyásával akkor mennyi ideig vajúdhatok itthon??
2011. jan. 25. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ötpercesek ha már tartanak egy kis ideje akkor érdemes indulni hogy ne túl korán érkezzetek.
2011. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is 15 percre van autóval és azt mondta a dokim h második szülésnél már 10 percesekkel induljunk nehogy aztán hirtelen begyorsul és otthon szülés legyen.

Én így is tettem, 2kor 10 perces fájásokkal bementünk és 4 kor már kezünkben volt a lányunk:)

Tényleg nagyon gyorsan ment:)

És az 5 perces fájásokhoz képest olyan fél órára-40 percre már meg is született.

2011. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem értem ,mi az ,hogy ne túl korán?ha második babánál megkérdezi akkor azért mert ideges ,izgul természetesen.mindig azt mondják a második hamarabb jön stb.ez csak bla-bla.első babámnál 8 percenként voltak a fájások alig volt ídőm felmászni a szülőágyra már jött is a kislányom,a második babánál reggeltől volt kb.8-10 percesek és du.kettőre tágultam ki,akkor viszont egy nyomással jött is a kisfiam.sztem mikor már biztos vagy ,hogy jönni akar ,menjél!az a biztos!
2011. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

off.


valaki állandóan kiragad a válaszaimból két szót.

utálom. napok óta ez megy egy két szót kivesz és ez úgy nem jó cimmel majd ugyanazt irják. -

on.


igen ne túl korán ne negyedórás fájásoknál 10 percesnél akkor mennék ha félórányira 5 perces tökéletes ha kezd rendszeresdni hogy 5 perces.


igy elég jó?

2011. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(Szerintem érzi az ember akkor, hogy mikor kell elindulni)


Én 10 percesekkel még simán otthon voltam, hajat mostam, lefürödtem, de kb egy óráig tartottak csak, aztán elfolyt a magzatvíz. Ha nem így lett volna, megvártam volna az 5 perceseket, nem szeretek kórházban vajúdni.

Magzatvíz elfolyás után persze bementünk a kórházba, 2 óra múlva már babáztunk :)

2011. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél 4 percesekkel mentem be éjszaka, közölték, hogy menjek vissza majd reggel, addig úgysem lesz meg. Délelőtt 10 körül mentünk be, fél háromra lett meg. A másodiknál rendszertelen 4-8-10 percesek volta, viszont már tartottak éjfél óta. Reggel 8-kor indultunk be a kórházba, fél 11-re lett meg. Viszont mondtak olyat a szülészeten, akinek hajnal kettőkor elment a magzatvíz, 3-ra értek be, 1/2 4-re kint volt a baba.
2011. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél rögtön 5 percesek lettek!2 óra múlva 3 percesek és még 2 órát itthon voltunk!Viszont ahogy beértünk, másfél órára rá meglett!Az első!Szóval most én is nagyon aggódom, mikor menjünk, mert nem szeretnék itthon szülni!

De szerintem a fájás intenzitásából már fogjuk tudni! :)Remélem!

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!