Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó hány napig távozik,...

A nyákdugó hány napig távozik, s ez egyáltalán az volt vagy mi lehetett? (bőv. Lent) 40. hetes km.

Figyelt kérdés

Mára vagyok kiírva. Hétfőn távozott a nyákdugóm, olyan fehér nyálkás nyúló valami formájában egy csomóban volt reggel ébredés után a bugyimon. Aztán kedden voltam vizsgálaton, azt követően volt kis vérzés, amire az elősző vizsgálatkor felhívták a figyelmem, s pont olyan volt, mint akkor. Szerdán átlátszos, ugyanolyan állagú valami távozott belőlem. S tegnap hajnalban picit véres volt a wc papír pisilés után. Többször kijártam wc-re, s volt, hogy a nyákdugóhoz hasonló véres valami távozott belőlem, s egyszer egy kis foltban a tisztasági betétem is véres lett, s néha, nem minden wc-zés során, távozik ilyen a hüvelyemből. Dec. közepén egy ujjnyira voltam kitágulva, s kedd óta bő két ujjnyira vagyok. Azóta nem nézték a méhszájamat.

Tegnap hajnalban nagyon erős jóslóim voltak. Úgy 3 és fél 5 között, de rendszertelenek voltak a fájások, s azt követően elmúlt. A derekam s hátam is szakadt lefelé. Ma néha voltak mensi szerű görcseim, de hamar elmúltak, s gyengébbek, mint tegnap. A hátam s derekam nagyon gyakran fáj, s iszonyatosan szakad lefelé. De még mindig semmi. Ha ez a nyákdugó volt, s ilyen tünetekkel szerintetek meddig húzhatom ki? Nektek hasonló tapasztalat?

Ha volt, mikor szültetek?


2011. jan. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor te jól megszenveded ezt a babót:( Nekem hajnal 1-kor jött ki a nyakdugó és Du. fél négyre meglett a lányom.

Könnyű szülést neked

2011. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz ctg-re? Mert ha valaki betölti a 40. hetet, elméletben utána minden nap mennie kellene! A nyákdugó távozhat több részletben, de a kis vérzések általában a tágulás során keletkeznek. Azt hiszem, nem ártana lassan elindulnotok a kórházba, mert az a baba már nem sokat várat magára! Nálam a második produkált 15 perces fájásokat, de mire beértünk a kórházba, megszűnt, bent tartottak, éjjel voltak rendszertelenek, reggel távozott a nyákdugó majd de. 11-re kitolatott a kiscsaj. Remélem, holnapra már meglesz az a babuci, majd írd meg, kérlek, később, mi lett a vége! Sok szerencsét, könnyű, gyors szülést!
2011. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én mára, január 29-re vagyok kiírva, s 25-én, 27.-én voltam ctg-n. De hétvégén nincsenek, s azt mondták, hogy jövőhét hétfőn menjek, s 2 naponta van ctg. Újpesti sztk-ba járok. Nekem a 3 és fél 5 közötti hajnalban értendő, azóta nem nagyon voltak fájások, csak mensi szerű görcsök, s kisebb vérzés. Én még azért megvárom a rendszereseket, s 10-15 percesnél hívjuk a mentőt, mivel autónk nincs, s ismerős se aki bevinne. Hát akkor hátha lassan már túl leszek rajta. Ha megszületett feltétlen megírom. Csak a tágulásnál az a fura, hogy mikor 1 s 2 ujjnyira kitágultam, azok nem jártak vérzéssel. Az akkor hogy lehet? Várok még válaszokat, tapasztalatokat, ha még itt leszek, elolvasom őket.
2011. jan. 29. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hétfői napon kezdett el távozni a nyákdugó részletekben és csüt. 3-kor indultak a fájások, délután.Nekem nem véres volt, hanem sötétbarna, olyan mint amikor megvan az utolsó napon.Húúúúúú.Lehet ezt már nem is olvasod, mert benn vagy.Hajrá.Írj majd mi volt.
2011. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az utolsó két választ már nem sikerült elolvasnom. Január 30.-án reggel 10 órakor megszületett a kisfiam, 3400 grammal, s 52 cm-rel.

2011. febr. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!