Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után tényleg...

Császármetszés után tényleg nehezebben megy vissza eredeti formájára a hasunk? Lehetünk-e egyáltalán a régiek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban lehet valami, hogy egy kicsit lassabban. Ettől függetlenül én ezt is alkati adottságnak gondolom, vannak szerencsések és kevésbé szerencsések is. (normál szülés után sem lesz mindenkinek lapos hasa)
2009. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én sokat híztam hasra, ki is repedt a bőröm, úgyhogy most csúnyán lóg plusz a vágás sem segít az összhatáson. Nekem az is elég lenne ha nem lenne ilyen lógós, nem a bőr lóg, hanem konkrétan a hájam, igyekszem odafigyelni, hogy mit eszem, de még szoptatok. Nem ámítom magam, hogy valaha a régi lesz, bár mindig is volt egy kis pocim.
2009. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Átvágják a hasizmokat.Az egyenes hasizmot teljesen.Még, ha próbálják is, soha nem forr össze nyom nélkül tökéletesen, ezért gyengébb lesz mindig, mint egy hüvelyi úton szülő nőnek.
2009. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

(Utolsó válaszoló: a hasizmokat régóta nem vágják át! Egészen a bikinivonalnál ejtik a vágást, és "elhúzzák" a hasizmot a méhről. Tehát a hasizom nem sérül. Persze ez normál császárra vonatkozik.)

A kérdésre: nekem is császárom volt. A heg nagyon szép, és ahogy lassan mennek le a kilók, a hasam sem lóg rá. Mivel a bőröm szétrepedt, nyilván nem fogom már mutogatni, de ez már a koromból adódóan sem vágyam. A teljes regenerálódáshoz szerintem kb. egy év kell. Ahogy akkor kinéz, az már tekinthető végeredménynek. Ha fokozatosan adod le a plusz kilókat ha van egyáltalán), és van ideje a bőrödnek követni a változást, akkor nem marad a kinyúlt bőr rajtad. Ehhez szükség van sportra is, de mindig kend krémmel is, mert rengeteget segíthet. Még akkor is, ha a hatása csak sokára látszik. Minden jót!

2009. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!

Az utolsó Válaszolónak külön köszönöm, visszaadtad a reményem!!! :o)

Sajna nem figyeltem oda - szoptatás alatt sem - így 20 kg-ot szedtem már fel. (12 hete császároztak.) Most meg csak fogom a fejem, és jajgatok. Tudom, magamnak köszönhetem. Már el is kezdtem pár hete tornázni, egészségesebben kajálni (persze lightosan a szoptatás miatt), de így most még motiváltabb lettem. Köszi!

2009. febr. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!