Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ennivalókat csomagoljak...

Milyen ennivalókat csomagoljak magamnak, ha megyek szülni? (A látogatási tilalom miatt nem hozhatnak semmit míg ott vagyok. )

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amit megkívánsz azt csomizd..meg lesz e hűtő?büfé meg van.
2009. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
gyümölcslevet, kolbászt
2009. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk csak 2 napot voltam bent, hazajöhettünk a karácsonyra tekintettel, de ottlétem alatt a felvágottakat, sajtokat kívántam nagyon, meg a csokit:D
2009. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ma voltam az István kórházban és ott úgy "müködik" a látogatási tilalom, hogy a kismamák kimehetnek (persze baba nélkül) és fogadhatnak látogatót az előtérben. Oda pedig bármilyen ételt vihetnek nekik.

Érdeklődj utána nálatok mi a helyzet, mert feleslegese "bespájzlnod".

2009. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előrecsomagolt, szeletelt felvágottat, szalámit, sajtot és kenyeret vihetsz. Hűtő mindenhol van, büfé nem biztos. Az első egy-két napban én alig bírtam enni, de amikor beindult a tejem, előjött az addig rejtőzködő farkaséhség. Mi majdnem két hétig voltunk kórházban, és az otthoni kajaszállítmányok nélkül éhen vesztem volna.
2009. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüléshez csak (ásvány)vizet vigyél (jó sokat), meg szőlőcukrot, mert az energiát ad.


A többi napra se túl sok mindent, legfeljebb elálló dolgokat, mert a meleg szobában könnyen romlik minden. Lehet, hogy van reggeli, ebéd, vacsora a kórházban. Nálunk volt. Persze nagyon "szoptatásbarát" kaja volt: káposztás tészta, borsófőzelék, szóval nem nagyon voltak tekintettel arra, hogy mi jó a szoptatás szempontjából. Így jó volt a tartalék.

2009. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amíg bent voltam nem bírtam semmit enni, ezért amiket behoztak azt nagyrészt haza is vittem, kívétel volt a mandarin. Szerintem gyümölcsöket és ásványvízet vigyél többet.
2009. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó lesz, ha legalább lent tudok találkozni a férjemmel, ha lesz erőm lemenni. A kórházi koszton éhen fogok halni. Legalábbis most farkas étvágyam van, azért aggódom a kaja miatt. Még egyszer köszi!

2009. febr. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!