Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok Szombathelyen jó...

Ajánlanátok Szombathelyen jó szülésznő (ke) t?

Figyelt kérdés
Mind szakmailag, mind emberileg.
2011. febr. 10. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én decemberben szültem elöbb jött a baba a vártnál és nem is sikerült fogadnom szülésznőt viszont mindenki nagyon rendes és kedves volt.Nekem a Barabás doki volt a fogadott orvosom és csak ódákat tudok róla mesélni.Ja szülésznőknél egyedül egy idősebb nőtől óvakodj a keresztneve Vali de a vezetéknevét nem tudom na ő nagy durva és bunkó állítólag a kismamák inkább megvárták a műszakja végét és csak utánna mentek fel a szülészetre.Neked ki az orvosod?
2011. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a Valinál szültem. No Comment. Olyat írnék, amit áldott álapotban jobb, ha nem olvasol...

Nekem is a barabás volt a dokim!

2011. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem várok babát, de nagyon szeretném a másodikat természetes úton szülni, és sokaktól hallom, hogy volt fogadott szülésznőjük, aki csak rájuk koncentrált a szülés alatt, és minden orvosi beavatkozás nélkül sikerült világra hozniuk a babát. Persze, tudom, hogy egy szülésznő nem garancia arra, hogy végül ne császár legyen a vége, csak gondoltam adok magamnak több esélyt, mint az első babámnál. Igen, mikor a kórházban voltam az első szülésem után (szerencsére nem fogtam ki Valit, amúgy tudom, kiről beszéltek), sokan emlegették Őt, és nem éppen pozitív megjegyzéseket hallottam....
2011. febr. 11. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresztes Kingát ajánlanám.Nagyon aranyos és rendes!
2011. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!