Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tud valamit a látogatási...

Ki tud valamit a látogatási tilalom alatti apás szülésről, úgy hallottam van különleges engedély erre az esetre, hogy legalább a szülés alatt bent lehessen az apuka, ezt hogyan és honnan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés
Most 38 hetes terhes vagyok,a méhszájam nyitva, bármikor beindulhat a szülés az orvos szerint, de beleörülök ha a férjem nem lehet ott velem, és ő is. Megértem hogy igyekeznek megvédeni a babákat és kismamákat de ennyi erővel a dolgozók is lehetnek fertőzőek, sőt az éppen szülő anyuka is!
2011. febr. 11. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hívd őket telón, vagy írj email-t.

Én is azt csináltam, és vissza írtak, hogy szülésnél jelen lehet, de látogatni nem jöhet. És nem vagyunk beoltva.

2011. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kórház és adott főorvos függő.


Én is rákérdeztem mi van ha... Azt mondta a dokim, ha olyan a főorvos bejöhet, ha nem.. (most már tilalom van-Bajcsy Bp.) De nem beszéljünk róla-mert én csak jövőhónapban szülök. Mondjuk jó lett volna tisztán látni-de azt hiszem, a fél szavak is szavak.


Szerintem ha nem mehet be sem lesz semmi... Ha valahova nem engednek be senkit, akkor a fejünkre állhatunk sem lesz másképp.

Ezen ne görcsölj, mert annál rosszabb lesz---csak magadnak csinálod a "gondot".

2011. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol szülsz?
2011. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szigetváron fogok szülni!
2011. febr. 11. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Itt csak és kizárólag beoltott apuka mehet anyukával együtt szülni. Az oltásról orvosi igazolással kell rendelkeznie.


Amúgy aki kórházban dolgozik kötelezően be van oltva :) Ott nincs olyan, hogy kér-nem kér adják és kész még a szezon elején és a közepén ismétlőt. Ha nem kér akkor felfüggesztik az állásából fizetés nélkül. Legalábbis a mi kórházunkban. (MEGYEI)

2011. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megáll az eszem, én németben élek, itt a kutya se kérdezte, ki mi ellen van beoltva, a férjem is jött, nem is volt kérdés, hogy bejöhet-e. Inkább akkor néztek volna rám furán, ha egyedül megyek. Bocsi, hogy irtam, csak tök érdekes, hogy ország és ország közt milyen eltérések vannak, és ilyenre sosem gondoltam volna. Na és mire kell hogy beoltva legyen az apuka? minden ellen?? (merthát ugy lenne érthetö.) Bocsi mégegyszer.
2011. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az oltatlan terhes nők sem mehetnek be szülni.
2011. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond hogy írtál, ez tényleg érdekes dolog,hogy hol mi a szokás!Nekünk is teljesen természetes hogy bent legyen a férjem hiszen közös gyermekünk ahhoz is kellett hogy elkészüljön a bébi:):):):):):)
2011. febr. 11. 20:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ez az én sem vagyok beoltva!
2011. febr. 11. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

látogatási tilalom alatti apás szülésről


Kérdésben a válasz :) Látogatási tilalom az influenza miatt van. Tehát az apukának ez ellen kell oltással rendelkeznie.


Amúgy meg ha az anyuka beteg akkor rögtön elkülönítik és kezelik is. Nem fog mást megfertőzni, ha betartja az utasításokat. (de mint tudjuk milyenek az anyukák...)

2011. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!