Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a medence mikor...

Szülés után a medence mikor nyeri vissza az eredeti méretét? Kislányom 8 és fél hetes, de még mindig jó 5 cm-el szélesebb a csípőm (nem a túlsúly miatt)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyeri vissza. Csak a felesleg megy le. % cm eloszlatva nem olyan sok, biztos nem az van még rajtad?
2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 cm :)
2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valószínüleg még nem 100%-ban tüntek el a párnácskák, de akárhogy is nézem az már a medencecsontom amit mérek :( én teljesen meg voltam arról győzödve, hogy egy év után biztosan visszanyeri a formáját :( mertha a baba miatt a medence izületek engedtek akkor,úgy gondoltam, hogy amint megszűnik a kiváltó ok :) a baba megszületik, a medencének nem kell olyan tágnak maradnia, és minden szépen lassan visszaaléakul...
2011. febr. 25. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nyeri vissza. Rajtam egy gramm felesleg sem maradt, szülés után nagyon gyorsan visszanyertem az alakom, de a régi, nagyon passzentos nadrágokat elfelejthetem. A medencecsontok távolodtak egymástól, és az bizony nem állt vissza. Nem látványos, de a nadrágok mutatják, hogy itt bizony történt valami. Pedig felesleg tényleg semmi nem maradt.
2011. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3és fél hónapja szültem, nekem ugyanolyanok a méreteim, mint szülés előtt, ugyanazok a ruhák jók rám.
2011. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:) 20 hónapja szültem.


Soványabb vagyok, mint terhesség előtt. A nadrágjaim csípőben szűkek. A csont kitágult, már nem fog visszaszűkülni.

2011. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha:-))))
2011. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a szoptatás közben fogytam mindkét gyereknél kb 5-6 kilót és úgy is maradtam, de a csípőm az első szülés után egy nadrágmérettel szélesebb lett(a fenekemen meg a combomon lötyögnek a gatyák, de csípőm miatt kell a 32-es). a második után szerencsére nem szélesedett tovább...


szerintem ha úgy érzed, hogy az nem felesleg rajtad ,akkro valóban a csontok szétcsúszássáról lehet szó, és az bizony már nem áll vissza.

barátkozz meg vele :-)

2011. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem visszament mindkét szülésem után a medencém mérete.

Az elsőnél nem emlékszem a pontos számokra, de a másodiknál igen, mert az nemrég volt, 88 cm volt a csípőm, mikor terhes lettem, 98 cm volt, mikor szülni mentem, most 4 hónapos a babám és 90 cm a csípőm. Végül is 2 centivel nagyobb, mint volt, de az nem a medencém miatt, hanem most nagyobb a fenekem. Amikor terhes lettem, nagyon sovány voltam (52kg, 174cm), most szerencsére nem vagyok még olyan sovány, most 56 kg vagyok, nna ez látszik meg szerencsére a csípőmön, végre nem úgy nézek ki, mint egy giliszta.

2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 melcsiboszi ***** válasza:

Tudom, ez inkább alkati meg genetikai kérdés, de szerintetek annak is lehet köze ahhoz, hogy ki mennyire "szűkül2 vissza csontozatban, medencében szülés után, hogy hány éves?

Én 20 éves vagyok, két hét múlva szülök. Egyébként nem vagyok túlzottan vékony típus, de voltam már nagyon csinos. ;)

2011. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!