Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit érdemes vinni a kórházba?...

Mit érdemes vinni a kórházba? Szoptatós hálóinget vagy pizsamát? Melyik a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Tulajdonképpen mindegy, amiben jól érzed magad, csak arra figyelj, hogy a hálóing és a pizsama is kigombolható legyen. Így a szoptatáshoz csak pár gomb kikapcsolása elég, és nem kell levetkőzni :)

A betét megtartásához úgyis bugyit húzol, ha hallgatsz rám, veszel eldobhatót, kismama boltban kapható, arra az időre amíg bent vagy.

2009. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helye válogatja, van ahol egyáltalán nem engednek sajátot hordani. Ahol én szültem ott nem szóltak a pizsamáért sem. Igazából mindegy, bár lehet, hogy a hálóing kényelmesebb. Bármelyiket is viszed, vigyék 3-4-et legalább.
2009. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az Istvánban fogok szülni, és ott sajátot kérnek.
2009. febr. 16. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerosok haloinget ajanlottak,de vittem mindkettobol.A haloing bevalt,sokkal kenyelmesebb,praktikusabb,foleg ha azert gombolhato elol.Huvelyi uton szultem,5-10 percenkent cserelni kellett a vattat,betetet,nem lett volna valami kenyelmes pizsamat le fel huzogatni..
2009. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is az istvánban szültem. :) hálóinget javaslok,már csak azért is,mert baromi meleg lesz a kórteremkben is,mivel a babák is veletek vannak,ezért a nekik megfelelő hőmérsékletre vannak befűtve a szobák. Én hálóinget vittem,elöl gombolósat,3 db-ot,annyi kellett is és tényleg kényelmes + ha van gátsebed,akkor ahhoz sem ér hozzá és tényleg jobb betétcserénél is :)
2009. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pizsama kényelmesebb volt, bár mindkettőt vittem és hordtam is az 5 nap alatt. Ha pizsamát viszel, olyat vigyél, amit elől jó mélyen ki lehet gombolni, hogy tudj benne szoptatni.
2009. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen nem is engedik a pizsomát, hisz nézik, hogy hogy vérzel.

A hálóing sokkal praktikusabb.

2009. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek.
2009. febr. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!