Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes hasleszorítót használn...

Érdemes hasleszorítót használnom szülés után? Első gyermekem születése után sajnos nem használtam és ún. "kötényhasam" lett. Most várom 2. gyermekem, javulna valamit a dolog?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolták,hogy minél kevesebbet kell viselni,mert hozzászokik a tested és nem fog dolgozni azon ,hogy visszaalakuljon minden! Nem dolgoztatja az izmaidat,mert a hasleszorító megtartja a "dolgokat"! Lehet,hogy hülyeséget írtam,de nekem ezt mondták! Én csak akkor hordtam,ha mentem valahova!
2011. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kötényhas ha hajlamos vagy és nagyon megnyúlik a bőr így is úgy is kialakul. Nem sokat érsz vele,mert nem dolgoznak megfelelően a hasizmok,ha a hasleszorító tart az izmok helyett össze. Szerintem teljesen felesleges,mert nem segít elkerülni semmit.
2011. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mégse mondtam hülyeséget,tényleg így van :)
2011. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó semmire, a harmadik szülés után nagyon jól esett viselni pár órát naponta. A negyedik után már a korházban is felvettem. Kicsit kímélte a hátamat, mert hasizmom az nem volt, így mindent a hátamnak kellett megtartani. És önbizalmat adott, ha mentem valahová.
2011. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!