Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hangosak voltatok szülés...

Hangosak voltatok szülés közben vagy csöndben tűrtétek a fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én csendben voltam, a legvégén jött ki a torkomon egy amolyan üvöltés-féle, ami kb. 5 mp-ig tartott, emlékeim szerint.. (akkor azt éreztem, hogy szétszakadok, akkor bújt át pont a feje) :) Amúgy a dokim még így is rámszólt, hogy ne pazaroljam az energiáimat feleslegesen.. na akkor megfordult a fejemben egy igen kacifántos cifra káromkodás, de persze nem mondtam ki, bár igen közel voltam hozzá :)
2011. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csendben voltam.
2011. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ja és azt nem is írtam, hogy volt nálam egy kispárna, és azt szoritottam az arcom elé, tehát még az az 5 mp-es "üvöltésem" is tompítva volt.. de az önkéntelenül jött, nem tudtam visszafogni.
2011. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem voltam csendben. Amikor kézzel tágított kétszer is a doki, akkor kiabáltam is. Na nem nagyon, de volt hangom. Amúgy a fájások közben is nyöszörögtem, nekem így esett jól.

A kitolásnál viszont csendben voltam, ott már a nyomásra koncentráltam, minden erőmet abba adtam bele.

2011. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Csendben. Nekem nem lett volna erőm hangoskodni. Szerintem ez olyan, mint mikor görcsölsz, na én olyankor is inkább összegörnyedek, csendben szenvedek, kiabálni nincs erőm.
2011. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
lerágott csont, minden nap van egy ilyen kérdés, Igen tudjuk, hogy mindenki hülye aki ordít, és mindenki hős és tökéletes, aki csöndben van
2011. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért kell rögtön felháborodni?Én még nem láttam ilyen kérdést,azért írtam ki.Nem nemzeti hősöket keresek,csak kíváncsi voltam.Szokásod,hogy a kérdéstől eltérő választ adsz,vagy most történt meg először?
2011. márc. 3. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ne is foglakozz az akadékoskodóval, mert bizonyára egész nap ezt az oldalt bújja, és hát neki már uncsi a kérdés. Csak hát minek válaszol...


Én csönben voltam a vajúdás alatt, elég fáradt voltam, nem nagyon tudtam volna kiabálni, mert kevés erőm volt hozzá. De a másik szobából hallottam ám komoly kiabálásokat. :)

Nekem aztán mindegy ki, mit csinál szülés alatt, a lényeg, hogy kibújjon a baba. :)

2011. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem voltam csendben,nyoszorogtem kicsit,de alig hallhatoan.
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is csak nyöszörögtem, de azt sem hangosan.
2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!