Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktélt próbáltátok...

Bábakoktélt próbáltátok többször alkalmazni?

Figyelt kérdés
Aki próbálta és elsőre nem használt neki az mennyi idő múlva próbálta újra.Nálam nem igazán volt hatásos,még hasmenés sem igazán lett tőle :(
2009. febr. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igyál sok málnalevélteát. Én a bábakoktéllal nem próbálkoznék... Majdnem egy héttel hordtam túl a babám, akkor már én is odáig voltam, ittam a teát (naponta 1 litert), sétáltam nagyokat és kisikáltam a szőnyeget (négykézláb, kefével).

A kórházban a kismamák, akik már túl akartak lenni a szülésen lépcsőztek állandóan, egymás után mentek a szülőszobára. De amúgy szerintem nem érdemes próbálkozni, nehogy valami bajotok legyen!

2009. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ketszer prpbalkoztam vele, mert elsore semmi sem tortent. A masodik adagot harom nappal kesobb ittam meg delutan es ejjel elfolyt a magzatviz, hajnalra megszultem.

En nem tipikusan a koktelt ittam recept szerint, hanem fel deci ricinust, amit narancslevel leoblitettem, mert borzaszto ize volt. Alkoholt nem tettem bele.

2009. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem merem kiprobalni a babakoktelt, de ma talaltam a neten egy gyumolcsleves koktelt, ami allitolag ugyan olyan jo ( mar en is tulvagyok a kiirt idoponton es a fiam masszivan kapaszkodik odabent, en meg alig kapok levegot...szoval nagyon szenvedek)


Egy grapefruit leve, egy narancs leve meg egy kis kanal friss reszelt gyomber....egy huzasra meginni.


En kb 20 perce ittam meg, de hatast meg nem erzek... :)


Ja es azt is ma olvastam hogy igyal tonicot (ugyan en utalom de elmentem a boltba es vettem, ha nem jon be a gyumi koktel, este megiszom azt a ket litert...en valahogy kicsalom a kis tokost)

2009. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős kismami vagy? Mert a könyvben úgy irja a bába, ahol ez a recept található, hogy csak azoknak használ , akinál a baba már kész van a megszületésre.Lehet ő még jól érzi magát odabent és nem akar kibújni.:)

Egyébként én is elgondolkodtam már ezen ,hogy kipróbáljam-e vagy sem..

Esetleg ha mégegyszer kipróbálod, ird le a hatást!:)

2009. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok.öszi a válaszokat!
2009. febr. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!