Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? 39. hét végén...

Mi lehet ez? 39. hét végén járok és a bal oldalban lent, kb. ahol a petefészek van egész nap szünet nélküli késszúrás-szerű fájdalom van.

Figyelt kérdés
Doki szerint nem vese, nem vakbél, nem ciszta, de akkor mi okozhatja?! Csak a bal oldalamon és tök uolyan fájdalom mint amikor petefészek cisztám volt. Mintha egy kést forgatnának bennem :-((((((((((((
2009. febr. 23. 14:56
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Nem tudom,hogy milyen orvosod van,ha nem tud rá választ adni :(

Mindenestre amikor én voltam terhes(2éve már),akkor nekem is szúrkált az alhasam.Az én orvosom azt mondta,hogy a terhesség ideje alatt minden kisebb alhasi fájdalom normális,kivéve ha görcsöl,vagy vérzéssel jár.

Ugyanis a méhed és a belsö szerveid teljesen áthelyezödnek,föleg a tehesség vége fele.

A méhed tágul,hogy a magzat elférjen benne,"helyet csinál" magának.Szerintem ha nem görcsölsz és nem vérzik,akkor ne aggódj!Ha gond lenne az orvos észrevenné.

Én is megijdetem minden kisebb szúrásnál,nyomásnál,de ez a terhesség velejárója.Gondold csak el,hogy mi zajlik a hasadban,fejlödik egy kis élölény,és egyre szükösebb lesz neki :)

Gratulálok és minden jót kivánok.

G)

2009. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 36.hetes vagyok, de már pár napja érzem ezeket a késszúrás szerű nyilalásokat. Az én orvosom azt mondta, hogy a méhszájam nyílik tovább (már egy ujnyira nyitva vagyok) és azt érzem. Néha nagyon nagyon kényelmetlen, mintha szúrogatnának alulról. Neked lehet az oldalad felé sugárzik a fájdalom.


Kitartás!!Már hamarosan nem fog zavarni;) Üdv

2009. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elvileg én még teljesen zárt vagyok, 3000-es.

:-(

2009. febr. 23. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,és nekem azt mondta a doki,hogy a méhet tartó szalagok nyúlnak és az fáj ennyire.

Ha nem görcsölsz és vérzel valószínűleg a szalagok lesznek.

2009. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy-egy ilyen késszúrás olyan mint egy-egy görcs... csillagokat látok úgy fáj :-((((((((((
2009. febr. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!