Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki ismeri a Ladypower Conus-t...

Aki ismeri a Ladypower Conus-t (hüvelykónusz, hüvelysúly)?

Figyelt kérdés
Hol lehet beszerezni, mennyibe kerül és mennyire eredményes a használata?
2011. márc. 22. 17:31
 1/4 anonim válasza:
A Lady Power Conus, hüvelysúly nagyon eredményesen használható a gátizom erősítésére, nem csak akkor, ha inkontinencia probléma van, hanem , ha süllyedések is,pl. méhsüllyedés, hólyagsérv, vagy végbélsérv, de az utóbbiak esetében csak a szilikon kocka pesszárium és az elektrostimulációs kezelés mellett várható eredmény, vagyis a hüvelysúly önmagában ekkor nem igazán segít. Nekem visszaadta az egészségemet ez a kezelés, aki használja az eszközöket, az az eredményekre pár hónapon belül biztosan számíthat és elkerülheti a hüvelyplasztikai műtétet. Bár, nem túl gyors a javulás, persze ez egyénfüggő, de tartós, és később már semmi sem árt a megerősödött gátizomnak. Ha beírod a keresőbe az eszközök nevét, vagy a méhsüllyedés keresőszót, könnyen rátalálsz a honlapra, az árra, a fórumot is érdemes elolvasni.
2011. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem is Németh főorvos Úr gyógyított meg és a neten nagyon sok hozzászólás található, olyanoktól , akik Németh főorvosnál jártak. Miért írod, hogy ez nem így van és csak Macibaba írt? Az ő beszámolójuk olyan részleteket tartalmaz, amelyeket csakis ők tudhatnak. Igaz, sok helyen megtalálható Macibaba hozzászólása, talán ő ilyen formában próbál segíteni- és eredményesen, mert én is miatta gyógyultam meg- köszönet neki.
2011. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen a lady power hüvelysúly jó és a lady power konzervatív terápia is jó, csak vigyázzatok, mert a hüvelysúlyt nem jó csak úgy megvenni a saját fejed után, mert tényleg az van, hogy én megrendeltem, de nem használt magában, vagyis menjetek el egy lady power rendelőbe, mert ha van hüvelysüllyedés, sérvek, ilyesmi, akkor a hüvelysúly kevés lesz. a lady power rendelőben én pesten voltam Gubás doktornál és nagyon jó. a terápia használt nekem , a 3 eszközt együtt használtam
2014. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok jót hallottam a ladypower rendelőről. Találtam facebook elérhetőséget, de nem látom, hogyan lehet id pontot kérni, tudtok segíteni? Vagy face en nem is lehet csak telón?


ezt találtam: [link]

2018. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!