Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Zsigmond Tamásról szeretné...

Dr. Zsigmond Tamásról szeretnék véleményeket. Az SZTK rendelésen a terhesgondozást lelkiismeretesen végzi? Mennyit kér most egy szülésért?

Figyelt kérdés
Területileg nem a Szent Imréhez tartozom, akkor is fogadnak a Fehérvári úton? Beutaló szükséges?
2011. márc. 23. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha felkéred, akkor mindegy, hogy a magánrendelőjébe mész vagy a Fehérvárira. Én 2009. november végén szültem nála, akkor azt mondta, hogy 80 és 100e között rám bízza, hogy mennyit adok. Ennek megfelelően a vizsgálatok is 8-10e-be kerülnek alkalmanként. Havonta kellett mennem, viszont amikor kórházba kerültem (ő utalt be), akkor a 2 hét alatt, amíg bent voltam egyszer láttam ,akkor is azért mert megszültem. Sem előtte, sem utána nem jött be. Nem neki köszönhető, hogy rendben vagyunk a gyerekkel együtt, hanem egy másik orvosnak, aki egy nst után sürgősséggel megindította a szülést.

Nekem az állandóan zsíros haja és hosszú körmei kiütötték mér előre a biztosítékot, csak nem tudtam orvost váltani, mert már nem volt rá idő, mire találtam egy dokit, aki az általam választott szülésznővel szokott dolgozni. Az előző dokim sajnos elment közben nyugdíjba, így félig hozzá, félidőtől Zsigához jártam. Annyi pozitívum van, hogy az sztk-ban nem kell kivárni a sort, mert előre veszi a magánpácienseit.

2011. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én nála szültem.

ha felkéred szüléshez, akkor a magánrendelőbe fog invitálni. a fenti összegek voltak 2010ben is.

szerintem nagyon lelkiismeretes. (nekem még túlságosan is az, értsd úgy, hogy már előre elmondja, hogy az adott vizsgálatnak mik lehetnek az eredményei, milyen következmények szükségesek, ha nem jó az eredmény. engem zavart, hogy előre stresszel olyan dolgokkal, amik még nem is állnak fenn.)


a szülés alatt nagyon rendes, figyelmes, tapintatos volt. nagyon megnyugtatott a jelenléte. a férjem különösen örült, hogy látta, hogy megbízhatóan, profin vezeti a szülést.

2011. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem nagyon felháborítana, ha az sztk-n elém venné a magánpácienseket! Minden nézőpont kérdése....

A kérdés másik felére: én mindkét terhességgel a fehérvári úrta jártam, vidéki lakcímmel.

A nőgyőgyászhoz nem kell beutaló, emailben kérj időpontot, (telefonon sokkal nehezebb elérni őket) majd ott a betegirányításnál sorszámot az időpontra hivatkozva mikor megérkezel.

A honlapon ott az email cím. Gyógyír KHt-ként megtalálod.

2011. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Egy szülésznő azt mondta, nekem a Szent Imréből, hogy ha nem tartozom oda területileg ahhoz az SZTK-hoz, akkor nem tud fogadni, mert csak a területhez tartozó betegeket tudja ellátni.

2011. márc. 25. 16:15
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi, van még itt valaki? :) Most kaptam időpontot a fehérvári útra a nőgyógyászatra ehhez a doktorhoz. Gyanús, h hüvelygombám van, ezért megyek h megnézzen. Ezért ugye nem kérhet pénzt hisz sztk rendelő?
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sztk-ban természetesen nem kér pénzt sem ő sem más.

2011. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 navjhki válasza:
Személy szerint tegnap voltam nála... és elkeserítő tapasztalattal lettem gazdagabb. megcsinálta a rákszűrést, és mivel olyan problémával mentem, hogy szeretnénk gyereket, de nem jön össze, gondoltam én naív, mivel szülész-nőgyógyász is, majd elküld a megfelelő vizsgálatokra. Ehelyett a bent töltött 8 perc alatt 6x mondta el, hogy meddőségi klinika, valamint h már rég ki kellett volna engem vizsgálni. Na ennyit csinált, mert se kiírni nem írt ki vizsgálatot, se semmi. A papírra, amit kiadott pedig olyan dolgokat írt, ami el sem hangzott szóban... teljességgel fel vagyok háborodva, dolgoztam az egészségügyben, ezen belül pont a nőgyógyászati szférában pechéjre,szóval lett volna egy két ötletem mihez kezdjen a doktor úr egy beteggel..mondjuk kezelje.
2014. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, hogy a meddőségi központba küldött, pedig van már három gyerekem. Csupán egy két hormoneredményt szerettem volna megtudni, nem pedig elkezdeni egy több hónapos értelmetlen procedúrát.Nem volt segítőkész, gúnyolódott, lekezelő stílusa miatt csak annak ajánlom, aki ezt jól viseli. Nekem nincs erre szükségem, találtam azóta úriember nőgyógyászt.
2016. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én másfél hete jártam Zsigmond doktor úrnál az SZTK-ban, egy rutin nőgyógyászati vizsgálaton, ahol talált egy polipot a méhszájamnál. Megtudtam tőle, hogy ezt egy altatásos műtét keretében lehet csak eltávolítani, megkaptam a névjegykártyáját, a magánrendelésén tud fogadni. Rámijesztett, hogy TB alapon ezeket a műtéteket a zöldfülűeknek szokták kiosztani.

Ma voltam a saját orvosomnál, aki értetlenül hallgatta, miért mondott ilyen sületlenségeket nekem ez az orvos, majd gyorsabban, mint egy rákszűrés, már le is csípte a polipot - amit állítólag altatásban szoktak műteni. Ennyit erről az orvosról... én többet be nem teszem hozzá a lábam.

2017. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Még a fentiekhez annyit szólnék hozzá, hogy a Fehérvári úti SZTK-ban a 4. emeleten is nagyon jó nőgyógyászati (hüvelyi) UH van. Ha a doki talált valami rendellenességet, és ha a magánrendelőjét a modern, nagyobb felbontású UH gép miatt ajánlja fel, valamint ha nem sajnáljátok az időtöket, inkább kérjetek tőle beutalót oda, a 4. emeleti Nőgyógyászati UH-ra. Annyi, hogy ott egy szonográfus végzi a vizsgálatot, kinyomtatja az UH képet, a lelettel pedig visszamehetsz a nőgyógyászhoz. Szerintem csak ezért nem érdemes magánrendelőbe menni, és költeni a tízezreket.
2017. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!