Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben melyik szülész-nőg...

Debrecenben melyik szülész-nőgyógyásznak van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani vkit, aki rendes és figyelmes? Egy leendő kismama.
2008. febr. 8. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok. Én dr. Zatik Jánoshoz járok, a Kandia és a Szent Anna utca sarkán van a magánrendelője, és a Klinikán dolgozik főállásban, szülész-nőgyógyászként. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem csak a pénzért csnálja, szívvel-lélekkel nőgyógyász. Alapos, körültekintő, jó humorú, és nagyon jó szakember. Mindenkire annyi időt szán, amennyit igényel, nem dob ki, ha befejezte a vizsgálatot, hanem leülsz vele és átbeszélitek a dolgokat. Mindent mond előre, így mindig tudod mi lesz a következő lépés. Ha valami gonod van, vagy valami aggaszt, bármikor fel lehet hívni telefonon, és ha nem tudja felvenni, visszahív mindenkit. Én biztonságban és jó kezekben érzem magam mellette. Én csak tiszta szívből tudom ajánlani őt mindenkinek. Én nála szeretnék szülni mindenképpen, ha a szabadságolás nem szól közbe:)

Kellemes babavárást, és jó egészséget!

2008. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!