Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek...

Akik mostanában szültek Nyíregyházán mik a tapasztalatok? Kinél szültetek? Kell valamit vinni a babának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár én nem most szültem (ötödikén lesz 14 hónapja), de azért írok.

Pethő Györgyhöz jártam magánrendelésre és nála szültem, pontosabban programozott császárom volt egészségügyi okok miatt. Szerintem jó orvos, a következőt is majd nála szeretném szülni pár év múlva.

Aki "simán" szül, az együtt lehet szülés után a babával és az apukával hármasban 1-2 óra hosszára. (így hallottam a szobatársamtól)

A nővérek rendesek, a cscsemősök is. Kérheted szoptatási tanácsadó segítségét.

Lehet kérni, hogy veled lehessen a baba egész nap.

Kórházi hálóingben kell lenni szülés után.

A babának akkor kell ruhát vinni, amikor hazaengednek.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Mire vagy még kiváncsi?

2011. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jav: a csecsemősök is
2011. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök hogy irtál.

Én Papp Károlynál fogok szülni ugy néz ki szintén császárral de most már kezdek félni nagyon ugyanis 35. hétben járuk és a doki szerint nem biztos hogy kihúzom május 13-ig.

Nagyon szörnyű volt a császár?

Utánna meddig kell mozdulatlanul feküdni?

Akkor a császárosokhoz be se mehet a papa?

A babót mikor vitték elősször be hozzád?

Most hirtelen ennyi de ha eszembe jut még valami akkor írok.

Köszi a segítséget!!!!!!!

2011. ápr. 4. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Egy nappal a császár előtt be kellett feküdnöm, és másnap reggelre voltam kiírva a műtétre, de éjfélkor beindult a szülés. Fél 5-kor toltak be a műtőbe, mert várták, hogy 3-4 cm-re kitáguljak. 4.48-kor kint volt a kisfiam, így az egész császár kb.30 perc volt.

Nem maga a műtét a rossz, hanem utána. 12 órát kell feküdni az örzőben és utána kötelező felkelni. Ide nem jöhet be az apuka, de a babát megnézheti.

Én este 5-kor kelhettem fel és átvittek a gyerekágyas részlegre. Aznap nem találkoztam látogatókkal.

A nővér nekem azt mondta, hogy este fogják hozni a kisfiamat szoptatásra, de nem hozták, csak másnap reggel. De lehet, hogy ez attól is függ, hogy babás szobát kérsz-e vagy nem. Én nem babásba voltam, így 3 óránként hozták szoptatásra.

Egyébként az örzőben a szobatársaim azt javasolták, hogy ne menjek babás szobába, mert nem fogom bírni ellátni. És tényleg nem bírtam volna, mert megmozdulni is alig tudtam, de ha kérsz, akkor adnak fájdalomcsillapítót.

Kérdezz nyugodtan, ha érdekel még valami!

2011. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!