Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van más is aki holnapra van...

Van más is aki holnapra van kiírva?

Figyelt kérdés
Nálatok mi újság? Fájások? Nyákdugó? Én már nagyon türelmetlen vagyok, de semmi. Már szeretnék túl lenni rajta és persze szeretnék a babámmal lenni! Már nagyon izgulok, de a kisasszony jól érzi még magát odabennt!
2011. ápr. 2. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Szia,én csütörtökre voltam kiírva,de még mindig semmi.Ma voltam NST-n,ami gyakorlatilag semmit nem mutatott.A méhszájam teljesen zárt.Minden praktikán túl vagyok már,de egyszerűen a fiam is jól érzi magát bent.Fájásaim nagyon ritkán vannak,egy két keményedéssel,de gyakorlatilag semmi jelem nincs.Baromi türelmetlen vagyok már és az emberek is agyamra mennek,hogy folyton mondogatják,hogy még mindig egybe vagyok.Visszont ami érdekes,hogy egész terhességem alatt nagyon rosszul aludtam,most meg átkapcsoltam egy hete mormota üzemmódra.Bármikor,bármennyit tudnék aludni.

Neked vannak fájásaid?

2011. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú, hát akkor neked még rosszabb! Én is voltam ma nst-n de nekem sem mutatott semmit. Holnap megint megyek, viszem a csomagjaim is, mert valószínű bennt is tartanak.

Nekem nincsenek fájásaim néha egy nagyon kicsit a hasam alja, de ez még nem nevezhető görcsnek sem, meg annyi, hogy fáj a szeméremcsontom. Olyan jó lenne ha már ma mehetnék...

Túl jó dolguk van ott bennt, ezért nem akarnak kibújni:)

2011. ápr. 2. 19:17
 3/3 anonim válasza:
Gratula a kisbabákhoz :))
2011. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!