Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keszthelyi kórházba mit kell...

Keszthelyi kórházba mit kell vinni a babának? (Ruha, pelenka. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csak pelust és popsitörlőt kell vinni, minden mást adnak. Mikor szülsz?

Minden jót Nektek!

2011. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Május közepére várjuk a kisfiúnkat. Kanizsán lakunk és nem igazán tudom, hogy mik a szokások a keszthelyi kórházban. Remélem minden ok lesz, egy kicsit már parázok.
2011. ápr. 2. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szültem ott, de a barátnőm pár hónapja, úgyhogy nagyjából képben vagyok. Ami változás történt a kisfiam születése óta, hogy felújították a szobákat és mindegyikhez tartozik fürdőszoba! Ez nagyon jó, mert amikor még én voltam ott, a mellékhelyiség kritikán aluli volt. Nekem volt fogadott dokim (akivel nem igazán voltam megelégedve) és szülésznőm (aki egy angyal és hihetetlenül sokat segített nekem), azt hiszem ha lesz még egy babánk csak szülésznőt választok, orvost nem! Ha esetleg van valami kérdésed én szívesen válaszolok! Sok egészséget és könnyű szülést Nektek!
2011. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer! Nekem is van dokim, eddig nagyon szimpatikus, remélem a szülésnél is az lesz. Szülésznőm nincs. Szeretnék megpróbálkozni a homeopátiás bogyókkal és gátvédelemmel, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Egyébként neked ki volt a dokid és mi volt vele a gond, ha megkérdezhetem? Ha úgy gondolod írj nyugodtan privit is.
2011. ápr. 3. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam privit! :) Üdv.
2011. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!