Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánlanátok szülész-nőgyóg...

Kit ajánlanátok szülész-nőgyógyászt kistarcsa-gödöllő térségből illetve veresegyház térségből? Lehet magánrendelés is.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

dr. Toldi László, van magánrendelése Gödöllőn és az Örsön, amúgy a Bajcsy Kh.-ban dolgozik.

www.drtoldilaszlo.hu

2011. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várkonyi Péter,magánrendelése Kistarcsán van,a Flór Ferenc kórházban dolgozik. Én nagyon elégedett voltam vele,szülésnél is nagyon emberséges,kedves volt.
2011. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr. Várkonyi Pétert. :) Én nagyon elégedett voltam/ vagyok vele. Valaki nem szereti, mert nem mézes-mázos, de nagyon érti a dolgát és mindig válaszol a kérdésekre. Szülés alatt pedig folyamatosan tájékoztt, mi jön, miért...ezt csak azért írom, mert van itt olyan doki, (Kistsarcsán), aki nem.
2011. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura,hogy valaki azért nem szereti Várkonyit,mert nem mézes-mázos,velem nagyon mézes-mázos volt,már ha a "nyuszi-puszi" és "bogaram" ..stb megszólítások annak számítanak (: de én nagyon birom,a 2. babót is biztosan nála fogom szülni.
2011. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tényleg használ ilyen jelzőket, de szerintem ettől még nem mézes-mázos valaki. Ahhoz az egész szöveg(környezet)nek annak kell lennie. Engem is mindig becézget, de ha a szülésről, vay más szakmai dologról kérdezem, korrekten, kellően tájékoztat. Múltkor, amikor kiderült, hogy kisfiam kisöcsit kap, elkezdte énekeni az "Én és a kiöcsém..."-et. Jó fej, nagyon bírom.
2011. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Várkonyival sajnos volt egy "flegma, bunkó" élményem részéről, tehát őt annyira nem erőltetném.Milyen árakon dolgozik Várkonyi?

Dr. Toldiról mit lehet tudni? Emberileg- orvosilag? Mennyi nála a szülés mert az nincs a honlapján..????

Köszi

2011. ápr. 20. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Várkonyinál 10 000 Ft egy vizsgálat. A szülésnek nincs tarifája, mindenki annyit ad, amennyit tud. Így is elég nagy összeg jön ki szülésig, hogy 4 hetente jár az ember.
2011. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!